Zumbas ritmos aizvadīts “Fitnesa deserts” baseinā

FD0308

Tuvojoties sieviešu dienai, jau vairākus gadus aktīvākās Salaspils dāmas tiekas sporta nama organizētajā “Fitnesa desertā”, lai iepazītos ar nodarbību klāstu. Šogad pasākums noritēja pavisam savādākā gaisotnē. Tas norisinājās nevis sporta halles viesmīlīgajās telpās, bet gan peldbaseinā, kur notika AQUA ZUMBA paraugnodarbības.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt Salaspils meitenes ar jaunākajām nodarbībām fitnesa jomā un dot iespēju kopā ar draudzenēm izbaudīt pirts procedūras, džakuzi kopā ar pārsteigumu katrai pasākuma dalībniecei - apelsīnu dzērienu.

Jau dienas vidū baseina telpā tika izvietota skatuve, disko gaismas, mūzikas aparatūra, un ballīte varēja sākties. Svētku programmu atklāja instruktores Aleksandra Švalkovska, Ieva Gintere un Kristīne Rubene. Treneres deva iespēju ne tikai izbaudīt kvalitatīvu treniņu, bet arī ar savu pozitīvismu un enerģiju nodrošināja lielisku garastāvokli visa pasākuma garumā.

Turpinājumā startēja nākošā zumbas instruktoru komanda– jau minētā Aleksandra un Liene Knope, savukārt noslēguma cēlienā Aleksandrai un Lienei pievienojās Flēra. Protams, pēc treniņa sekoja kopīgs lēciens baseinā.

Liels paldies trenerēm par aktīvo dienu un paldies visām, visām pasākuma dalībniecēm, ka bijāt kopā ar mums! Paldies k/n “Rīgava”, EM Sound services un komunālajam dienestam par atbalstu! Uz tikšanos nākamgad!

Vairāk attēlu

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis