Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vladislavs Krasovskis izcīna Pasaules čempiona titulu

armw1

No 2.līdz 10. septembrim Budapeštā norisinās Pasaules čempionāts ārmvrestlingā. Uz sacensībām devās Latvijas izlase astoņu sportistu un viena tiesneša sastāvā, tostarp salaspilietis Vladislavs Krasovskis. Pirmo sacensību dienu Vladislavs noslēdza ar sudraba medaļu un pasaules vice čempiona titulu.

armw3

Otrajā sacensību dienā Vladislavam Krasovskim bija liels uzdevums - aizstāvēt pagājušā gadā iegūto Pasaules čempiona titulu ar labo roku. Kvalifikācijas cīņās Vladislavs bez lielām grūtībām uzveica visus savus pretiniekus un, atkārtojot pirmās dienas sasniegumu, iekļuva finālā bez zaudējumiem. Finālā Vladislavam pretī stājās sportists no Turcijas, tomēr Vladislavs bija daudz spēcīgāks, un finālā cīņa beidzās vienas sekundes laikā. Uzveicot pretinieku, Vladislavs tika kronēts par 2017. gada U21 Pasaules čempionu ar labo roku -75 kg. Šis viņam ir trešais pasaules čempiona tituls.

armw2

"Ar šo uzvaru noslēdzam Vladislava startus junioru līmenī un turpinām ar pieaugušajiem. Vladislavs šogad arī izcīnīja Eiropas sudrabu vīru grupā, tāpēc uzskatu, ka arī nākamajā līmenī Vladislavs spēs cīnīties par medaļām un godam aizstāvēt Latvijas valsts vārdu augstākajā līmenī," saka viņa treneris un LAF prezidents Raimonds Liepiņš.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis