Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vindsērfings pieejams arī Salaspilī

SSP logo

Biedrība „Ūdenssporta klubs Kambīze” (turpmāk – biedrība) ar Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) ELFLA programmas finansiālu atbalstu realizēja projektu “Vindsērfinga pieejamība Salaspils novada iedzīvotājiem” (iegādāts vindsērfinga un SUP inventārs).

Pateicoties Eiropas Savienības ELFLA programmas finansiālajam atbalstam (9695,70 EUR), 2017.gada pavasarī biedrība iegādājās vindsērfinga inventāru, kas piemērots gan pašiem mazākajiem burātājiem, gan arī pieaugušajiem. Projekta ietvaros iegādāti arī airu dēļi, kas ļaus izbaudīt Daugavas burvību bezvēja dienās. Projekts īstenots biedrības “Stopiņu un Salaspils Partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014-2020 ietvaros.

Salaspils atrodas Rīgas HES Daugavas akvatorijas krastā, kas sava ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ ir ideāli piemērota vieta vindsērfingam, tomēr novada iedzīvotājiem līdz šim ir bijusi tikai iespēja noraudzīties, kā ar vindsērfingu nodarbojas cilvēki Daugavas otrajā krastā vai arī pie dienvidu vēja reizēm kāds burātājs atbrauc uz Salaspils pludmali.

Sākot ar 2017.gada vasaru, biedrība Salaspilī uzsāks regulāru vindsērfinga apmācību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan individuāli, gan grupās, kā arī tiks organizētas nometnes bērniem. Vindsērfinga skolas nodarbības notiek divas reizes nedēļā. To laikā audzēkņi (galvenokārt bērni un jaunieši vecumā no 8-16 gadiem) apgūst drošību uz ūdens, vindsērfinga pamatus, pilnveido savas iemaņas vindsērfingā, kā arī piedalās sacensībās. Vindsērfinga skola “Kambīze” strādā pēc licencētas interešu izglītības programmas un nodrošina bērnu un jauniešu profesionālu apmācību vindsērfingā. Nodarbības vada pieredzējuši un sertificēti treneri.

Plašāku informāciju par vindsērfinga apmācību un “Ūdenssporta klubu Kambīze” var atrast biedrības mājas lapā www.kambize.lv.

elfla logo

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis