Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Notiks vieglatlētikas čempionāts veterāniem

plakats veterani

30.augustā pulksten 17.30 Salaspils sporta nama stadionā norisināsies Atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kurā aicinām piedalīties visus interesentus. Sacensību programmā iekļautas šādas disciplīnas: skriešana (100 m un 3000m), tāllēkšana, šķēpa mešana, lodes grūšana, augstlēkšana un stafete. Ja neesi iepriekš mēģinājis kādu no disciplīnām, Salaspils sporta skolas treneri paskaidros, kā to pareizi darīt.

Čempionātā aicinām piedalīties sievietes, kurām ir 30 gadi un vairāk, kā arī vīriešus, kuriem ir 35 gadi un vairāk. Pieteikties var līdz 24. augusta pulksten 20.00, rakstot uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personiski iesniedzot pieteikuma anketu sporta nama administratoram. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Veiksmīgus startus!

Nolikums

Pieteikuma anketa