Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

"V racing team" iegūst 2. vietu

vracing2
 
Svētdien, 5. maijā, ar rekordlielu dalībnieku skaitu, uz starta stājoties 76 ekipāžām, ar spraigām cīņām Liepājā notiekošajā minirallijā “Karosta”, kur dalību ņēma arī Salaspils biedrības "V racing team" pārstāvji Andris Vovers/Aldis Hanzens braucot "Open" ieskaitē ar BMW 325.
 
vracing3

"Karosta" bija sezonas pirmais posms Latvijas minirallija kausa izcīņā, un šoreiz sportistiem bija sarūpēti seši ātrumposmi ar kopējo garumu 24,06 kilometri, tostarp divi ātrumposmi jau tradicionāli vijās pa Karostas industriālā parka teritoriju.   Sacensību finišā Salaspils ekipāža iegūva 2. vietu open ieskaitē un 5. vietu absolūti, piekāpjoties tikai 4wx4 piedziņas auto. Nākošās sacensības, kur piedalīsies Salaspils komanda, būs jau  rallijsprints "Liepāja" 25. maijā, kas norisināsies Eiropas rallija čempionāta posma ietvaros Liepājā un Talsos.    

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis