Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“V racing team” 4. posmā izcīna pirmo vietu

racing0802

27. jūlijā Lietuvas pilsētas Zarasai apkārtnē norisinājās Latvijas rallijsprinta čempionāta ceturtais posms, kurās piedalījās arī salaspilieši “V racing team”. Kopumā sacensībās bija jāveic astoņi ātrumposmi 70 km garumā.

Mūsu sportistiem veicās lieliski, jo ekipāža Andris Vovers/Aldis Hanzens, braucot ar BMW 325, izcīnīja pirmo vietu ieskaitē “Klasika 3000”.

racing0801

“Pēc Cēsu-Priekuļu minirallija auto bija nepieciešams pamatīgs virsbūves remonts un ne tikai. Līdz Zarasai rallijam bija atlikušas vien trīs nedēļas. Te liels paldies draugiem, kas palīdzēja auto savest braukšanas kārtībā un varējām piedalīties šajās sacensībās.  Ātrumposmi Zarasai pusē bija ļoti interesanti, daudz tramplīni, nepārredzami līkumi un daudz skatītāju. Kopumā nobraucām ātri un stabili, ja neskaita divas starpgadījumus- vienreiz “izbraucām pļavā ganībās” un otrreiz “mežā pēc sēnēm”. Abas reizes 5.ātrumposmā. Labi, ka bez nopietnām sekām, līdz ar to spējām turpināt, saglabājot ieņemto pozīciju,” stāsta Andris un Aldis. Nākošais posms norisināsies 21. septembrī Saldū, kad atkal varēsim turēt īkšķus par mūsu sportistiem.

Foto: Fotodarius.lt. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis