Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētku rītā aizvadīts “Zīriņu” velokross

ziiriņi2019

1.jūnijā Nacionālajā Botāniskajā dārzā jau no agra rīta valdīja liela rosība – mazi un lieli velo draugi bija ieradušies uz “Zīriņu” velokrosu, lai pievarētu katrs savu distanci. Pirmie uz starta līnijas stājās paši mazākie ar “dip dap” ritenīšiem, kuri, vecāku un skatītāju uzmundrināti, drosmīgi devās trasē. Savukārt lielākie bērni jau piedalījās īstās sacensībās, mēģinot savu distanci paveikt pēc iespējas ātrāk. Par vietām uz goda pjedestāla cīnījās arī juniori un pieaugušie.

Savās vecuma grupās uzvaras laurus plūca Loreta Laukazīle, Valters Ločmelis, Sofija Šaicāne, Emīls Lācis, Lote Langa, Oskars Štrauhmanis, Estere Krūmiņa, Amanda Reilija Zariņa, Toms Daniels Baumerts, Enija Zaharevska, Kārlis Zeidaks, Jānis Šteinbergs, Monta Brigmane un Artūrs Ronis.

Pasākuma īpašo gaisotni veido draudzīgā attieksme pret sportistiem, it īpaši tiem, kuri pirmo reizi piedalās sacensībās. Mazākie sportisti bez uztraukuma var uzsākt braucienu individuālajos startos. Lielākiem bērniem, junioriem un pieaugušajiem jau ir grupu braucieni.

Pasākumu organizētāji bija parūpējušies arī par balvu fondu 1.-3. vietai. Savukārt katrs dalībnieks varēja mieloties ar “Baltais” jogurtiem un saldējumu.

Pasākumu organizēja biedrība "Salaspils/ Zīriņi" ar novada pašvaldība atbalstu. Par skaistajām bildēm paldies sakām Kasparam Suškevičam. Gaidīsim visus uz startu rudens velokrosā!

Rezultātu tabula

Attēlu galerija

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis