Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētku laikā karatisti iepriecina ar uzvarām

karate201811113

Lāčplēša dienā karatisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pulcējās Tukumā, kur notika sacensības “21 Tukums Hayashi Cup”.  Pierādīt savus spēkus devās arī Salaspils karatē kluba sportisti, no kuriem vislabāk veicās un pirmās vietas izdevās izcīnīt Eduardam Doroņinam un Raitim Ožolam. Otro vietu ieguva Svetlana Sčipakova, Jūlija Beikmane, Daniels Zaharjans un Deivs Birzulis, bet trešo- Madara Upeniece un Raimonds Mileika. Lieliski nostartēja Ņikita Skvorcovs, Savelijs Zubovs, Rūdolfs Upenieks, Artūrs Ivanovs un Daniils Kitajevs. Lai gan medaļas izcīnīt neizdevās, tomēr iegūtā pieredze ir ļoti svarīga.

karate201811111

Paldies bērnu vecākiem par atbalstu! Paldies Jānim un Ievai Upeniekiem par bildēm!

Savukārt valsts svētku laikā Salaspilī uz “Latvia Open & Fudzi Tournament 2018“ pulcējās 900 dalībnieki no 11 valstīm. No mūsējiem pirmās vietas izcīnīja Emils Jankausks un Eduards Doroņins, otrās vietas- kata komandas un Bogdans Ivanovs.

Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Deivs Birzulis, Daniils Kitajevs, Alīna Vasiljeva un Raitis Ožols.

karate201811112

24. novembrī Somijas pilsētā Tamperē norisinājās ikgadējais “Ziemeļvalsts karatē čempionāts”, kurš pulcēja labākos sportistus no  Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas un Īslandes.  Tikai divi spēcīgākie valsts pārstāvji varēja piedalīties sava vecuma un svara kategorijās. Latvijas izlasi un Salaspili olimpiskajā karatē pārstāvēja četri sportisti- Emīls Jankausks, Eduards Doroņins, Marats Morozovs, Raitis Ožols un treneris Romans Sledzevskis. 

Visi sportisti no mūsu pilsētas tika pie godalgām. Pirmā vieta Maratam, otrā- Eduardam un Raitim, bet trešā- Emīlam.

Paldies Salaspils novada pašvaldībai par iespēju būt starp labākajiem! Pateicoties atbalstam, Latvija šajās sacensībās kopvērtējumā izcīnīja otro vietu.

Romans Sledzevskis, Salaspils karatē kluba treneris

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis