Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sporto Salaspilī!

sportoSp

No septembra Salaspils sporta namā savu aktīvo darbību pēc vasaras atsāks biedrības, kuras piedāvā trenēties dažādos sporta veidos gan bērniem un jauniešiem, gan arī pieaugušajiem.

Bērni un jaunieši var trenēties badmintonā, florbolā, futbolā, galda tenisā, basketbolā, mākslas vingrošanā, sporta dejās, frisbijā, tenisā un sporta jogā, kā arī tādos cīņas sporta veidos karatē, taekvodo un džudo. Pašiem mazākajiem ir iespēja apmeklēt Yamaha skoliņu un ritmiku un kustību bērniem. Savukārt sporta skola bērniem no 7 gadu vecuma piedāvā apmeklēt vieglatlētikas un handbola nodarbības.

Pieaugušajiem un jauniešiem tiek piedāvātas šādas nodarbības: kickbox, MMA, cīņas nodarbības, kā arī florbols, galda teniss, basketbols.

Tāpat kā iepriekš, sporta namā var apmeklēt dažādas nodarbības (pilates, total body workout, tabata, interval training, aerobika, step aerobika, fat burner, get fit, trx, strip plastika, aerobika mix, zumba, ajengāra yoga, hatha yoga) un trenēties “EE Fitness” trenažieru zālē.

Senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tiek piedāvāta veselības vingrošana un kustību stunda senioriem. Stadionā turpina darboties trenažieru zāle cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un senioriem.

Nodarbību saraksts un kontakti

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis