Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sporta nams aicina uz pasākumu "Veselā miesā vesels gars"

vesela miesa A1

8.martā sporta namā visiem būs iespēja piedalīties dažādās fitnesa nodarbībās, izbaudīt skaistuma un ķermeņa kopšanas procedūras par īpaši labām cenām, kā arī uzklausīt padomus par veselīgu uzturu un piedalīties pārsteigumu balvu izspēlē.

Tu varēsi piedalīties tādas nodarbības kā pilates (trenere Sintija), aerobika (trenere Linda), showdance (trenere Vija), step aerobika (trenere Linda un trenere Taisa), deepworkout (trenere Taisa), body art (trenere Zane), PIYO (trenere Marina), apļa treniņš (trenere Linda), fat burner cardio (trenere Anda), strip plastika (tenere Vija), zumba (trenere Aleksandra). Šogad pirmo reizi būs iespēja izmēģināt batutu fitnesa nodarbības, kur katrs dalībnieks uz sava batuta izpildīs trenera uzdotos vingrinājumus. Tāpat īpaši ir padomāts par jaunajām māmiņām, kuras kopā ar saviem mazuļiem varēs doties vingrot pie dūlas Katrīnas Puriņas.

Savukārt tiem, kas vēlēsies uzzināt vairāk par veselīgu dzīvesveidu un uztur, būs iespēja klausīties uztura speciālistes Lizetes Mālderes lekcijas “Vienmēr formā” un “Pareizā produktu izvēle veikalu plauktā”. Bērni no plkst.14:00 aicināti piedalīties atrakcijās, par kurām parūpēsies TusiBusi.lv.

Visas dienas garumā būs pārsteigumi un tiks izspēlētas balvas no mūsu atbalstītājiem. Pasākumu atbalsta: „Pasūti torti”, „Ezerkauliņi”, „Biosport”, „929 cafe”, „Sponser S”, solārijs "Pludmale", „Oriflame”, Restorāns „4 pēdas”, skaistumkopšanas salons "Šarms", „Figura Line”, „EE fitness”, „Tusi Busi”, „Lattims”, www.evelostore.com, kā arī fitnesa treneriem. Dienas beigās tiks izspēlēta pārsteiguma balva no evelostore.com – divritenis. Esi ar mums kopā visu pasākuma dienu un sagaidi galvenās pārsteiguma balvas pasniegšanu!

Nāc un piedalies! 
Dalības maksa visas dienas apmeklējumam ir 1,65 eiro.

NOLIKUMS

PASĀKUMA PLĀNS

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis