Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Šosezon pirmo reizi Salaspils handbolistes uzvar Jēkabpili

handbols12042017

11. aprīlī Latvijas sieviešu čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Salaspils sporta skolas handbolistes savā laukumā ar 37:29 pieveica Jēkabpils sporta skolu. Jāatgādina, ka regulāro čempionātu komandas noslēdza blakus pozīcijās – Jēkabpils sporta skola ar 17 punktiem izcīnīja ceturto vietu, bet Salaspils sporta skola, gūstot par desmit punktiem mazāk, ierindojās piektajā vietā. Šosezon aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs labāk veicies jēkabpilietēm, kas uzvarējušas trīsreiz (30:22, 25:24, 34:32), bet vēl reizi komandas cīnījušās neizšķirti (35:35). Tiesa- divos gadījumos neilgi pirms spēles beigām tuvāk panākumam bijušas salaspilietes, tomēr nav spējušas noturēt pārsvaru.

Spēli pārliecinoši iesāka tieši laukuma saimnieces – salaspilietes, kuras pēc Renātes Salmanes un Anastasijas Agarkovas vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0. Arī turpinājumā mājinieces spēlēja veiksmīgāk, līdz puslaika vidum iekrājot piecu vārtu pārsvaru, vēlāk to palielinot līdz +6. Līdz puslaika beigām Jēkabpils gan to spēja nedaudz samazināt – 20:16.

Līdz otrā puslaika vidum salaspilietēm izdevās saglabāt 4-6 vārtu pārsvaru, bet tad mājinieces veica izrāvienu 6:0, kas ļāva no 27:22 panākt jau 33:22. Pārliecinošo 11 vārtu atrāvienu gan Salaspils nenoturēja, vienubrīd tas sadila līdz septiņiem vārtiem, bet visā spēlē salaspilietes bija pārākas ar 37:29.

Tādējādi Salaspils handbolistes pirmoreiz šosezon pieveica Jēkabpili, un pirms atbildes spēles, kas notiks 15. aprīlī, viņām ir astoņu vārtu handikaps, jo uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiek noteikts divu spēļu summā. Šī vakara spēlē Salaspils labā Renāte Salmane (attēlā) guva 10 vārtus, bet Jēkabpils rindās rezultatīvākā ar 11 vārtiem bija Kristīne Dzenīte.

Salaspils (37 vārti): Salmane 10/1, Borisanova 7, Umjarova 7, Agarkova 4, Kozlova 3, Potapova 3, Rudziša 1, Žigalkina 1, Sirsniņa 1.