Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skriesim!

 

Šogad jau ceturto gadu pēc kārtas 2. jūnijā skries Salaspils, skries visa Latvija! Ja vēl ne tik sen par šādu sporta pasākumu Salaspilī vien sapņojām, tad tagad Ezerkauliņu pusmaratons jau ieņēmis nozīmīgu vietu Latvijas sporta kalendārā. Arī paši salaspilieši paliek arvien “skrienošāki” – pusmaratons “Noķer vēju”, Veselības otrdienas pulcina arvien vairāk dalībnieku, un mūsējo sniegums Ezerkauliņu pusmaratona kopvērtējumā, ja tāds būtu, noteikti būtu arvien labāks.

Šogad trase nedaudz atšķirsies, un tās shēmu jau tagad var apskatīt zemāk. Vietnē sportlat.lv var izlasīt nolikumu un arī pieteikties. 

pusmaratons karte

Skrējēji mērosies spēkiem Ezerkauliņu pusmaratonā(21,0975 km), Knauf skrējienā (10,55 km) un Salaspils domes tautas skrējienā (5,27 km). Būs arī bērnu skrējiens, un to savā aizgādībā ņem “Saulkalne-S”.

bernuSkreijens2018 A2

Ilgi nedomājiet – piesakieties! Jo ātrāk reģistrēsieties, jo mazāka būs dalības maksa. Salaspilieši līdz 1. maijam varēs saņemt pat 50 % atlaidi dalības maksai. Par puscenu varēs pieteikties arī Salaspils organizācijas un biedrības. Nenokavējiet!

Uzvarētāji saņems ne tikai jau tradicionālās naudas balvas, bet arī dažādus pārsteigumus. Tos palīdzēs sarūpēs pusmaratona labvēļi, un par to paldies Ezerkauliņu vadībai, īpaši Kasparam Brunovskim, uzņēmumam “Knauf”, Saulkalne S”, “SEB”, “Rimi”, “Maxima”, “Sportland”

Arī šogad absolūtajā vērtējumā ar naudas balvām apbalvosim pirmo desmit vietu ieguvējus sieviešu un vīriešu kategorijās. Tāpat pirmo trīs vietu ieguvēji katrā distancē noteiktās vecuma grupās un kategorijās saņems balvas. Kā jau ierasts, katrs dalībnieks, kurš būs pievarējis kādu no distancēm, saņems Ezerkauliņu Salaspils pusmaratona medaļu, bet bērnu skrējiena dalībniekus iepriecinās arī kāds kārums.

“Novēlu visiem salaspiliešiem nebaidīties un uzdrīkstēties noskriet savu izvēlēto distanci tā, lai ir gandarījums par paveikto. Skriešanai jau nevajag daudz – labus apavus,” saka pusmaratona pamatlicēja Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos Malda Caune.

Tiem, kas vēl nav paspējuši pieteikties Ezerkauliņu SALASPILS PUSMARATONAM, atgādinām: pieteikšanās- www.sportlat.lv.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis