Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skriešanas seriāla līderi ir tikuši pāri 100 apļiem!

17. jūlija vakarā Salaspils sporta skolas stadionā norisinājās jau septītais skriešanas seriāla „Veselības trešdiena” posms, kurā piedalījās 72 skrējēji, no kuriem – 21 dalībnieks startēja šajā sporta pasākumā pirmoreiz. No debitantiem jāatzīmē pilsētā pazīstamā sportista, galda tenisista Daiņa Reinholda izcilais rezultāts – noskrieti 17 apļi ar pirmo piegājienu, bet sieviešu konkurencē lieliskā debija izdevusies Ilonai Ceplei, kas noskrēja 14 apļus, un Silgai Čerpinskai, kas finiša līniju šķērsoja 13 reizes.

Abās kategorijās, gan vīriešu, gan sieviešu, noris ļoti sīva cīņa par līderu pozīcijām. Kungiem dalīto pirmo vietu pašlaik ieņem vieglatlēts Juris Gailis un Georgijs Benskis, kurš pēc viena izlaistā posma atkal startēja skrējienā. Abiem pusotra mēneša laikā izdevies pieveikt 106 apļus jeb 42km un 400m. Trešajā vietā riteņbraucējs Didzis Malderis, kas šajā nedēļā, kā parasti, noskrēja 18 apļus un kopvērtējumā sasniedzis 99 apļu summu. Tikpat stabilu sniegumu kā visas pārējās nedēļās turpina demonstrēt pasākumu regulāri apmeklējošie dalībnieki Jānis Runčs un Aleksandrs Benskis - abiem šoreiz 14 apļi. Pārsteigumu sagādāja mazais Stepans Šepeļovs (7 gadi), noskriedams11 pilnus apļus, tādējādi sasniedzot savu personisko rekordu.

Dāmām godalgoto vietu trijnieks bez izmaiņām: pirmajā vietā ar 87 noskrietiem apļiem atrodas handboliste Laura Daugaviete, otrajā pozīcijā – vieglatlēte Antra Gaile, viņa līderei zaudē tikai trīs apļus, savukārt trešajā vietā Aelita Lāce, kura uzrāda stabilu sniegumu, ikreiz finiša līniju šķērsojot 14 reizes un no tuvākās konkurentes atpaliekot tikai par 2 apļiem. Līderu sešniekā vēl ir Ilze Rence, Margarita Drebenieka un Malda Caune. Viņas 30 minūšu skrējienā 400m garo stadiona apli spēja apskriet 13 reizes. Lieliski šonedēļ sevi parādīja Žanna Prošina, kas uzlaboja sniegumu un arī sasniedza savu rekordu – 11 apļus, kā arī jauns personiskais sasniegums ir vienai no jaunākajām pasākuma dalībniecēm – Alisai Husnutdinovai (4 gadi), kas spēja noskriet 8(!) apļus. Pirms pusotra mēneša Alisa spēja noskriet vien 3 apļus pusstundas laikā.

Pārsteidza arī Artura Medzeviča apņēmība piedalīties un skriet, neraugoties uz to, ka puisis nokavēja startu par 15 minūtēm. Neatlaidīgi gaidot atļauju pievienoties pārējiem uz skrejceļa, Arturs saņēma no organizatoriem savu 113.starta numuru un atlikušajās 12 minūtēs noskrēja 5 apļus jeb 2km.

Pasākuma organizatori laipni lūdz visus skriet gribētājus ierasties stadionā un reģistrēties startam laikus. Ierodoties 20-25 minūtes pirms starta, Jūs pagūsiet bez steigas un lieka stresa pierakstīties skrējienam, saņemt savu dalībnieka numuru un, kas ir pats svarīgākais, iesildīties un izstaipīt muskuļus pirms starta svilpes, kas atskan Salaspilī ik trešdienu plkst. 19:00. Skriesim kopā!

Rezultāti

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis