Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skolas čempions dambretē – Jēkabs Čudars!

dambrete28112017

Uzreiz pēc svētkiem, 21. novembrī, Salaspils 1. vidusskolā bija liela rosība - notika sacensības, kurā tika noteikts labākais 1.vidusskolas dambretes čempions. Spēkiem mērojās 2. līdz 12. klases skolēni, kā arī drosmīgā skolotāja Aiga Priedniece.

Absolūtajā vērtējumā, ņemot vērā visu klašu grupas, uzvarēja un Salaspils 1. vidusskolas dambretes čempiona titulu ieguva Jēkabs Čudars! Jāteic, ka Jēkabs uzreiz pēc pēdējās kārtas devās uz treniņu vieglatlētikā, kā dēļ nesagaidīja oficiālu rezultātu paziņošanu, bet, domājams, ka prieku par uzvaru tas nemazināja.

Otro vietu kopvērtējumā, tāpat kā savā klašu grupā, ieguva Mārtiņš Budreika, kas uzvarēja titulētu dambretisti Aigu Priednieci – ilggadējo Salaspils 1. vidusskolas čempioni un Latvijas sieviešu čempionāta dalībnieci.

dambrete2811201711


Pa grupām:

2.-4. klašu meiteņu grupā jau tradicionāli uzvarēja Valda Vasariete, savukārt zēnu konkurencē uzvaru laurus plūca Kristiāns Volks. 2. vietas Terēzei Mularekai un Artūram Georgam Niedram, savukārt 3. vietas ieguva Sindija Priede un Gustavs Lipenītis. Tāpat pie diplomiem un balvām tika arī 4. vietas ieguvēji – Alīna Vasiļjeva un Henrijs Stepiņš.

5.+ klašu grupā 1. vietu izcīnīja Jēkabs Čudars, kurš ar vienādu punktu skaitu (tikai atšķirīgu koeficientu) spēja apsteigt Mārtiņu Budreiku, kuram rezultātā 2 vieta. Savukārt 3. un 4. vietā Mārtiņš Zaķis un Maksims Puškarjovs. Meiteņu konkurencē šajā grupā pie uzvaras tika Aiga Priedniece, kura ir ieguvusi meistarkandidāta titulu dambretes spēlē, 2. vietu atstājot Norai Krūmiņai. 3. vietā ierindojās Amanda Briede un 4. vietu, kā arī diplomu un balvu ieguva Dana Kalvīte.

dambrete2811201722

Ar katru gadu uzvaras plūc arvien jaunāki skolēni – šogad 65 dalībnieku konkurencē 1. un 2. vietu kopvērtējumā ieguva 7. un 5. klases skolnieks.

Tāpat vērojama tendence, ka prāta spēlēs lielāka aktivitāte ir tieši jaunāko klašu skolēnu vidū, un veidojot grupas pirmskolas izglītības iestādēs, tiek veicināts pēctecības princips, kā rezultātā veidojas šie izcilie prāti un skaistās uzvaras.

Vairāk attēlu un rezultāti

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis