Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sezona noslēgta ar uzvaru

handb0213

2. februārī Jēkabpilī notika Latvijas Jaunatnes handbola čempionāta U-19 meitenēm otrais sabraukums, kurā startēja Salaspils, Jēkabpils un Skrīveru handbolistes. Pirmais sabraukums norisinājās pērn 22.oktobrī. Ja pirmajā reizē mūsu meitenes abās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, tad šoreiz viņu sniegums bija ievērojami labāks.

Salaspils sporta skola pēc 1.posma ieņēma trešo pozīciju, bet nezaudēja cerības 2.sabraukumā apspēlēt savas tuvākās konkurentes no Skrīveriem. Lai to paveiktu, bija nepieciešama uzvara ar 4 vārtu pārsvaru. Mūsu meitenes iesāka dienu ar spēli pret favorītēm jēkabpilietēm, bet pēc tam uzreiz spēlēja ar Skrīveru komandu. Spēku pietika uzvarai ar +2 (18:16), kas tomēr ļāva pretiniecēm palikt 2.vietā, bet mūsu meitenēm noslēgt sezonu ar smaidu par uzvaru un bronzas medaļām.

Komandā spēlēja Beāte Zaščinska, Ērika Sirsniņa, Veronika Balbārzda, Margarita Bičeka, Viktorija Žagare, Valērija Makšanova, Anna Kostjuka, Sindija Siliņa, Aleksandra Ladnova un Arina Šarapova (trenere - Jūlija Šamricka). 

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis