Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sevi pierāda gan pieredzējuši sportisti, gan paši mazākie

Oktobra sākumā  Beļsko – Bjala pilsētā Polijā norisinājās ļoti prestižas sacensības “Grand Prix Bielsko Biala 2018”, kurā piedalījās arī Salaspils karatē kluba sportisti Eduards Doroņins un Emīls Jankausks.  Kopā čempionāts pulcēja 2300 sportistus no 33. valstīm. Eduards 36 sportistu konkurencē izcīnīja 9. vietu kata disciplīnā kadetiem, savukārt Emīlam sacensības vainagojās ar otro vietu kumitē kadetu kategorijā  un pirmo vietu junioru kategorijā. Apsveicam Emīlu ar vienu no lielākajam uzvarām!  

karatee

14. oktobrī salaspilieši devās uz Tallinu, kur notika ikgadējais čempionāts “Tallin Open 2018”.  Par uzvarām sacentās 480 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Somijas, Indijas un Baltkrievijas karatē klubiem. Salaspili pārstāvēja deviņi sportisti, kopā izcīnot desmit godalgas. 1. vietas ieguva Deivs Birzulis, Raimonds Mileika, Raitis Ožols un Marats Morozovs, otrās- Emīls Jankasusks un jau pieminētie Raimonds un Raitis.  Pie godalgas tika arī Daniels Zaharjans. Komandu kopvērtējumā “SKK” izcīnīja piekto vietu. Paldies par atbalstu sakām mūsu pašvaldībai.  

karatee mazie

21. oktobrī sporta namā notika Salaspils jauniešu karatē čempionāts, piedaloties 450 sportistiem no 21 Latvijas karatē kluba. Sacensībās varēja piedalīties sportisti ar nelielu sacensību pieredzi vai tie, kuri pēdējā gada laikā nav izcīnījuši godalgotas vietas augsta līmeņa čempionātos. Salaspils karatē klubu pārstāvēja 30 sportisti, kuri izcīnīja 7 pirmās, 6 otrās un 3 trešās vietas, kopvērtējumā paliekot otrajā vietā. Daudziem sportistiem šīs bija pirmās sacensības, un bija patiess prieks redzēt, kā viņi sper savus pirmos soļus pretim panākumiem. Paldies visiem,  kas palīdzēja šajās sacensībās,- tiesnešiem, treneriem, bērnu vecākiem un pieredzējušajiem sportistiem, kuri atbalstīja mazākos.

Romāns Sledzevskis, Salaspils karatē kluba treneris

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis