Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils WKF karatē klubs jauno sezonu sāk ar veiksmīgu startu Austrumeiropā

21. septembrī Oradeā (Rumānija) notika starptautiskās karatē sacensības. Salaspils karatē klubu un Latviju šajā turnīrā pārstāvēja 10 sportisti. Salaspiliešiem šīs bija pirmās sacensības šajā treniņu sezonā, kuras uz sešiem tatami pulcēja ap 400 sportistu. Tajās startēja sportisti no Latvijas (SKK komanda), Rumānijas, Serbijas, Ungārijas, Melnkalnes, Slovākijas un Horvātijas.

P9210014Sacensības kā vienmēr sakās ar KATA disciplīnu (formālais vingrinājumu komplekss). Katā startēja Anastasija Ivančaka, Edvīns Granovskis, Deivs Birzulis un Eduards Doroņins, un izcīnīja četras medaļas.

Eduards Doroņins 20 sportistu konkurencē 10-11 gadu vecuma kategorijā ieguva 1.vietu. Nākošais uz tatami iznāca Deivs Birzulis un 8-9 gadu vecuma kategorijā 23 sportistu konkurencē ieguva 1.vietu.

Latvijas izlases dalībnieks un SKK līderis Edvīns Granovskis izcīnīja 2 sudrabus savā vecuma grupā(14-15 gadi) un vecākā - 16-20 gadu kategorijā, zaudējot tikai finālos, pieļaujot nelielas kļūdas.

Vēlāk notika sacensības KUMITĒ disciplīnā (cīņa ar reālu pretinieku). Tajā startēja paši pieredzējušākie SKK sportisti - Arvils Andersons, Daniels Volkovs, Vladislavs Perkaņuks, Maksims Sazanovs, Artūrs Karnafeļs, Artūrs Jankovičs un Edvīns Granovskis. Izcilus rezultātus sasniedza Daniels Volkovs un Vladislavs Perkaņuks, izcīnot savās vecuma kategorijās zelta medaļas. Ļoti veiksmīgi startēja Artūrs Jankovičs, kurš 24 sportistu konkurencē kategorijā „junior” (16-17 gadi) izcīnīja sudrabu. Labi cīnījās Artūrs Karnafeļs - ļoti sīvā cīņā rezultāts bija 1:1 (Artūrs piekāpās mājiniekam, kurš pēc tam ieņēma 1.vietu). Maksims Sazanovs spēja uzvarēt divas cīņās, bet zaudēja trešajā cīņā par iekļūšanu pusfinālā. Labi paradīt savus spēkus izdevās Arvilam Andersonam, kurš izcīnīja bronzu 12-13 gadu, +52kg kategorijā,.

Komandu sacīkstēs Kumite disciplīnā 12-15 gadu vecuma kategorijā salaspilieši Arvils Andersons, Daniels Volkovs, Vladislavs Perkaņuks un Edvīns Granovskis spēja izcīnīt 3.vietu. Gribas atzīmēt, ka šajā kategorijā mūsu sportisti bija vieni no jaunākajiem, jo visiem šobrīd ir tikai 13 gadi, bet citu komandu sportistiem - jau 15 gadi. SKK komanda (Artūrs Karnafeļs, ArtūrsJankovičs, Maksims Sazanovs) 16-20 gadu kategorija pirmajā kārtā piekāpās spēcīgajai komandai no Rumānijas. Maksims Sazanovs uzvarēja ar rezultātu 8:1, Artūrs Karnafeļs ar rezultātu 2:1 pēc nopietnas traumas piekāpās mājiniekiem, bet Artūrs Jankovičs ar rezultātu 3:1 zaudēja savu cīņu. Rezultātā – divi zaudējumi, un Rumānijas komanda tika nākošajā kārtā.

P9210063Romana Sledzevska trenētā SKK komanda kā trešā labākā komanda septiņu valstu konkurencē saņēma speciālu balvu. Svarīgi, ka SKK pārstāvēja tikai 10 sportisti, turpretī 1.vietu ieguva spēcīgā Serbijas komanda ar 50 sportistiem, bet 2.vietā – Melkalne ar 30 sportistiem. Latvijas pārstāvji - SKK komanda 10 sportistu sastāvā spēja izcīnīt 12 medaļas.

Izsaku pateicību Salaspils domei un bērnu vecākiem, kuri spēja pārvarēt grūtības un aizvest bērnus uz šīm sacensībām.

Kluba galvenais treneris Romans Sledzevskis, 2 DAN WKF.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis