Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils sporta skolas vieglatlētu starti jūnijā

Viegl 20180703_04

Latvijas čempionāts vieglatlētikā (U14)

6.jūnijā Ogres novada stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā. No Salaspils sporta skolas tajā startēja Anastasija Goļcova, Danila Goļcovs un Enija Zaharevska.

Visveiksmīgāk sacensības aizvadīja Danila Goļcovs (trenere Ināra Znūtiņa). Viņš startēja divās disciplīnās - lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Abās viņam izdevās iekļūt labāko sešiniekā.

Igoram Sokolovam-zelts

15. un 16. jūnijā notika pieaugušo vieglatlētikas sacensības „Prezidenta balva”. Sacensībās piedalījās izlases sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Šajās sacensībās startēja nevis Salaspils sporta skolas audzēkņi, bet gan viņu treneri- Aigars Feteris piedalījās 1500m skrējienā, bet Igors Sokolovs - vesera mešanas disciplīnā.

Igoram izdevās ielauzties starp diviem Baltkrievijas sportistiem un uzrādīt otro labāko rezultātu 68,70m. Tā kā Baltkrievijas atlēti startēja bez medaļu izcīņas tiesībām (par apbalvojumiem cīnījās tikai trīs Baltijas valstu sportisti),  Igoram - zelta medaļa un sacensību čempiona tituls.

Savukārt Aigars tik nozīmīgās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Konkurenci mūsu skrējējam sastādīja spēcīgi un pieredzējuši sportisti. Aigars savā disciplīnā ierindojās 9.vietā ar rezultātu 4:00.10s. tādējādi labojot savu personīgo rekordu par 5 sekundēm.

No Saldus atvestas vairākas medaļas

21. un 22. jūnijā Saldū norisinājās Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, kur salaspiliešiem izdevās tikt pie vairākām medaļām.

Pirmajā dienā pārliecinošas uzvaras guva mūsu vesera metēji- Makars Korotkovs (69,60m) un Kristiāna Poļakova (48,69m). Jāpiebilst, ka Kristiānas rezultāts bija labāks nekā vīriešu konkurences 2.vietas ieguvējam.

Vēl divas zelta medaļas Akselam Blankam- 1500m distancē un 800m distancē.

Pie sudraba medaļas U20 čempionātā tika arī Andrejs Bānis 3000 m distancē. Andrejs piedalījās arī 1500m skrējienā un izcīnīja 5.vietu.

Salaspils sporta skolas puiši piedalījās arī stafetes skrējienā 400+300+200+100m un ieguva 4 vietu. Stafetē skrēja – Rinalds Valts Zariņš, Ēriks Puzankovs, Andrejs Bānis un Ēriks Solovjovs.

Olimpiskajā sešiniekā 100m distancē ielauzās mūsu Rinalds Valts Zariņš. Viņam 6.vieta.

Markusam Ozolam – zelts un sudrabs

29.un 30. jūnijā uz Ventspili devās mūsu Markuss Ozols, lai piedalītos Latvijas U16 čempionātā vieglatlētikā. Viņš startēja divās disciplīnās- 800m un 1500m distancēs. Abās izcīnīja godalgotas vietas.

800m distancē Markuss piekāpās tikai vienam sportistam, izcīnot otro vietu, savukārt 1500m skrējienā palika nepārspēts.

Ar pārējiem rezultātiem var iepazīties www.salaspilssportaskola.lv.

Jūlija Šamricka, Salaspils sporta skolas trenere

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis