Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils sporta skolai tagad ir sava mājas lapa

Panorama2

Mums ir iespējas kļūt lieliem un pamanāmiem kā uzrakstam „Salaspils” un piepildīt laukumu ar sportotājiem! - tā varētu raksturot bildes izvēli mājas lapai. Tās centrālo foto veidojis salaspilietis Vitauts! 

Paplašinoties sporta skolas darbībai, radās nepieciešamība pēc kaut kā jauna un sprigana – pēc mājas lapas, kurā var redzēt aktīvu sporta procesu ar sporta skolas audzēkņiem un ne tikai.

Sadaļā „Galerija” jau izveidots video par grandiozu mini handbola pasākumu, kas notika šogad novembra beigās sporta hallē. Savukārt ikdienas darbu ar audzēkņiem nodrošina treneri – tagad varat tos redzēt fotogrāfijās, kā arī varat uzdot jautājumus sadaļā „Kontakti”, kā arī būt ātrāk informēti par treniņu nodarbībām, izmaiņām un jaunākajiem notikumiem.

Ja vēl kāds domā kļūt par sporta skolas audzēkni un vēlas palīdzēt veidot sporta dzīvi  mūsu skolā, nepieciešams iepazīties ar sadaļu „Uzņemšana”, un, kas zina, varbūt drīzumā būsi kopā ar mums!

Tā nu pavisam visu atklāt negribas – viens klikšķis www.salaspilssportaskola.lv, un visu ieraudzīsiet savām acīm!

Joprojām par mums varēsi lasīt arī Salaspils novada mājas lapā sadaļā „Sporta skola”.

Sekojiet mums arī turpmāk - Salaspils sporta skolas administrācija.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis