Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Salaspils kausā” labākie izrādās mājinieki

5 kauss

Jātnieku sporta klubs “EquiLat” 29.septembrī Piķurgās organizēja sacensības “Salaspils kauss 2018”, kurās piedalījās jātnieki no Latvijas malu malām. Pasākuma laikā tika izmēģināti  jaunie šķēršļi, kuri tika iegādāti par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, realizējot ES projektu Nr. 18-04-AL25-A019.2202-000001 “Nepieciešamā inventāra iegāde jāšanas sporta attīstībai Salaspilī”. Spītējot lietus lāsēm un mainīgajiem laika apstākļiem, vadības stafetes dalībnieki godam izpildīja uzdotos uzdevums. Lecējiem bija jau nopietnāki pārbaudījumi. Iepriekšējā sacensību vakarā tika atvesti un uzstādīti LEADER projektā iegādātie šķēršļi, kuri tika izmēģināti pirmo reizi sacensību dienā.

Galvenā maršruta “Salaspils kauss 2018” uzvarētāji bija mūsu jātnieku kluba “EquiLat” biedri- Madara Rūdele ar zirgu Aronia, Helena Toomingas ar zirgu Lektra, Amanda Zariņa ar Clea un Toms Andrejs Plīkša ar Irano Sep. Liels prieks par Salaspils kluba audzēkņiem, kas izturēja nopietno konkurenci un parādīja lielisku sniegumu.

Motokluba “Hermejs” simpātiju balvu ieguva Krista Kliesmete. Starp maršrutiem skatītājus ar savu priekšnesumu iejādē priecēja Everita Daubure no Kleistu sporta skolas, bet suņu dresūras paraugdemonstrējumus rādija profesionāla kinoloģe un suņu instruktore Ilze Fogele.

Jātnieku sports ir sadarbība, sapratne, reizēm arī pierunāšana starp divām dzīvām būtnēm ar savu “es” un “savu” domāšanu. Sacensības ir kā pārbaudījums vai gala eksāmens ikdienas treniņiem, reizēm ar asarām un tradicionālo – “viss, man vienreiz pietiek!”. Nākošajā dienā sākas viss no sākuma, un esam lepni, ka mums ir tik labi sportisti.

Paldies Salaspils novada pašvaldībai par atbalstu, sporta namam par palīdzīgo roku it visā, uzņēmējiem “i2 Factory” par aktīvu dalību, MC Hermejs par iedvesmu un simpātiju balvu, SIA “Būve serviss”, būvprocesu uzraudzības aģentūrai un Latvijas jātnieku federācijai par atbalstu, “Bertas namam” un “Chesir” par dāvanām, “Lattims” par drukas darbiem, Miķelsonu ģimenei par sastādītajiem maršrutiem un tiesnešu komandas darbu. Paldies arī staļļa meitenēm, Zariņu ģimenei, Intai un Jānim Bričiem, ka bijāt vienmēr blakus! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis