Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils jaunie vesera metēji izcīna medaļas Latvijas čempionātā

5. un 6.jūlijā Valmieras Jāņa Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un “B” vecuma grupai. Sacensību otrajā dienā vesera mešanas disciplīnā 1.vietu un zelta medaļu izcīnīja Salaspils sporta skolas audzēknis Deniss Ivanovs, kurš savā piektajā mēģinājumā aizmeta veseri 55,71m tālumā, apsteidzot sudraba medaļas ieguvēju gandrīz par 10 metriem (2.vieta Vladislavam Sokolam ar 46,30m, Aizkraukles SS).

Vēl viens Salaspils sporta skolas trenera Igora Sokolova audzēknis Eļčins Vorobjovs, startējot sacensībās ārpus konkurences, uzrādīja rezultātu 56,72m, līdz ar to pat apsteidzot savu komandas biedru Denisu. Sacensības Valmierā Eļčinam ir daļa no sagatavošanas procesa pirms sezonas atbildīgākā starta Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, kas norisināsies Nīderlandes pilsētā Utrehtā šī gada 14.-19.jūlijā, kur Eļčins dosies Latvijas sportistu delegācijas sastāvā. Eiropas Jaunatnes Olimpiāde notiek katru otro gadu, un šoreiz Latviju pārstāvēs 51 jaunie sportisti vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuri piedalīsies sešos no deviņiem Olimpiādes sacensību programmā iekļautajiem sporta veidiem.

Savukārt 28. un 29.jūnijā Jēkabpils sporta centra stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā “A” vecuma grupai, kurā startēja trīs Salaspils sporta skolas vesera metēji. Vislabāk veicās Vladislavam Judinam, kas septiņu sportistu konkurencē izcīnīja augsto 2.vietu, sasniedzot savu personīgo rekordu – 53,79m. Labākais Vladislava rezultāts tika uzstādīts tieši pēdējā metienā, kas ļāva viņam vienā acumirklī pakāpties no ceturtās vietas uz otro. Trešajā vietā ar rezultātu 53,04m ierindojās vēl viens mūsu vieglatlēts Artjoms Ahundovs un piektajā vietā ar vienīgo veiksmīgo 50,23m tālo metienu palika Eļčins Vorobjovs.

Salaspils sporta skola sirsnīgi apsveic savus audzēkņus un treneri ar izcīnītajām medaļām Latvijas čempionātā un novēl vēl labākus rezultātus gaidāmajos 2013.gada vasaras sacensībās.

Jūlija Šamricka, Salaspils sporta skolas sporta rganizatore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis