Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils handbolistes atklāj pludmales sezonu

1002774 10200612395929836_299164079_n

29. un 30.jūnijā  septiņpadsmito gadu pēc kārtas Jūrmalas Vaivaros, Rīgas līča piekrastē, norisinājās starptautiskais pludmales handbola turnīrs „Nemo 2013”, kas šogad spēja pulcināt tikai vietējās komandas no Latvijas. Ierastie viesi no Igaunijas un Lietuvas izpalika.

Copy of_IMG_6654

Pasākumā kopumā piedalījās 11 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Dāmu konkurencē veiksmīgi startēja Salaspils sporta skolas handbolistes, kas apvienojumā ar Salaspils Handbola kluba spēlētājām un arī Vācijā spēlējošo leģionāri Dinu Bergmani-Veršakovu izrādīja atzinīgu pretestību Latvijas čempionēm – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm. Sīvā pusfināla cīņā salaspilieties  piekāpās otrās vietas ieguvējām „LSPA2” komandas spēlētājām, bet pirms tam apspēlēja Skrīveru un Dobeles komandas. Rezultātā – pelnīta 3.vieta un simpātijas balva no turnīra atbalstītāja „Silvanols”. Visā turnīrā triumfēja „LSPA1” sieviešu komanda, kas arī izcīnīja turnīra galveno balvu – „Nemo” kausu un 300 Ls prēmiju.

IMG 1543

7.jūlijā, nedēļu pēc pludmales handbola sezonas atklāšanas, Salaspils meiteņu komanda ar nelielām izmaiņām sastāvā devās uz sacensību 2.posmu, kas norisinājās Jēkabpilī. Komandā debitēja talantīgā Jūlija Žukovska, kas nu jau vairākus gadus dzīvo, mācās, trenējās un spēlē Islandē. Šoreiz veiksme nebija mūsu komandas pusē un abās spēlēs tika piedzīvoti minimāli zaudējumi - 1:2 pret Skrīveru un Jēkabpils/LSPA komandām. Izšķirošajā spēlē, cīnoties pret nākamajām turnīra uzvarētājām – mājiniecēm jēkabpilietēm, Salaspils komandas ceļā nostājās pretinieču vārtu stabi un pārliktņi, kas atvairīja vairāk mesto bumbu nekā sāncenšu vārtsardze. Jācer, ka nākamajā sacensību posmā, kas 2. un 3.augustā svētku ietvaros norisināsies Latvijas handbola galvaspilsētā Ludzā, mūsu meitenēm izdosies pakāpties augstāk par ierasto bronzas pjedestāla pakāpienu.

IMG 6301

„Nemo 2013” 3.vietas ieguvējas: Laura Daugaviete, Linda Borisanova, Dace Potapova, Margarita Drebenieka, Jana Zamoreva, Marija Sokologorska, Natālija Kozlova, Dina Bergmane-Veršakova, Natālija Šilova.

„Jēkabpils kausa 2013” 3.vietas ieguvējas: Laura Daugaviete, Dace Potapova, Diāna Golubeva, Natālija Kozlova, Dina Bergmane-Veršakova, Olga Rudziša, Jūlija Žukovska.

IMG 6306

Komandas trenere Jūlija Šamricka izsaka lielu pateicību Salaspils sporta skolas vadībai par finansiālo atbalstu turnīrā un milzīgu paldies visām komandas handbolistēm par lielisko noskaņojumu, neaizmirstamu kopā būšanu un neatlaidību pludmales handbola smilšu cīņās! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis