Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils frisbija kluba vīriešu komanda – Baltkrievijas čempioni

Šī gada 6. un 7. decembrī Baltkrievijas pilsētā Brestā norisinājās ikgadējais starptautiskais telpu frisbija turnīrs „WinterBrest”, kas ir pielīdzināms atklātajam Baltkrievijas telpu frisbija čempionātam. Turnīrā piedalījās arī mūsu vīriešu komanda „Salaspils WT”.

Salaspilieši, pateicoties iepriekšējās sezonas augstajiem sasniegumiem, turnīrā tika izsēti ar pirmo numuru 12 komandu konkurencē. Pirmajā grupas spēlē mūsējie tikās ar Baltkrievijas komandu „Phoenix 2” (Bresta), kur ātrā, rezultatīvā un pārliecinošā spēlē tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 11:1. Otrajā grupas spēlē salaspilieši tikās ar Ukrainas komandu „Nova V606” (Kijeva), kurus pieveica ar rezultātu 9:6. Šī cīņa komandai lika pārdomāt savu spēles plānu, lai vēlāk spētu cīnīties par uzvaru turnīrā.

Ceturtdaļfinālā mūsējie tikās ar jau labi zināmo „Bivni” no Maskavas. Spēles gaita ritēja pēc salaspiliešu plāna, un, labi nostrādājot aizsardzībā, tika gūta pārliecinoša uzvara ar 11:3. Otrās turnīra dienas pirmajā spēlē „Salaspils WT” uzsāka cīņu par iekļūšanu finālā pret labi iepazīto lietuviešu vienību no Viļņas „Vorai”. Spēles sākums ritēja punkts punktā, taču, pateicoties spēcīgajai salaspiliešu aizsardzībai un stabilai spēlei uzbrukumā, spēles gaita ātri tika lauzta, un „Salaspils WT” izvirzījās vadībā ar 6:3. Rezultātā izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 11:4.

Finālā pretī stājās maz zināmie „X3” no Minskas, kuriem salaspilieši vismaz spēles sākumā nebija gatavi. Pirmajā puslaikā ātrā un aizraujošā spēlē komanda no Minskas spēja izvirzīties vadībā un savu pārsvaru noturēt līdz pirmā puslaika beigām (8:5). Šķiet, ka „Salaspils WT” bija it kā iemiguši un nespēja pierast pie ātrā spēles tempa. Puslaika pārtraukumā pēc Roberta Apiņa iedvesmojošās runas komanda nu ar jaunu cīņas sparu devās laukumā. Otrajā puslaikā mūsējiem izdevās realizēt vairākas svarīgas aizsardzības epizodes, gūstot trīs bezatbildes punktus un izlīdzinot rezultātu (8:8). Baltkrieviem turpmākajā spēles gaitā izdevās atkārtoti izvirzīties vadībā, taču būtisku lomu nospēlēja izmainītā Salaspils aizsardzība. Rezultātam izlīdzinoties (12:12), „Salaspils WT” devās pēdējā uzbrukumā, ko veiksmīgi realizēja, izcīnot vēsturisku uzvaru turnīrā.

„Salaspils WT” sastāvs turnīrā „WinterBrest”: Dainis Teteris, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Krišs Maļinovskis, Jānis Bernāns, Mārtiņš Gusārs, Mārtiņš Kasparāns, Reinis Otisons, Roberts Apinis.

Telpu sezona šobrīd ir tikai sākusies un salaspiliešiem priekšā vēl vairāki turnīri gan Latvijā, gan ārzemēs. Salaspils frisbija kluba komandu spēles Latvijas līgā iespējams vērot interneta tiešraidēs kanālā youtube.com/frisbijs. Vairāk informācijas www.frisbijs.lv.

Atgādinām, ka Salaspils frisbija klubs aicina bērnus vecumā no 12 gadiem uz bezmaksas treniņiem Salaspils sporta namā Latvijas Junioru izlases trenera Reiņa Otisona vadībā. Piesakies pa telefonu 28601255 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !