Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilietis Kirils Stecs pasaules čempionātā izcīna 3. vietu

7 kirils2018. gads Karatē skolas audzēknim trīspadsmit gadus vecajam salaspilietim Kirilam Stecam bija ļoti veiksmīgs.

Sacensību sezona sākās 24. februārī Latvijas Enšin-Karatē čempionātā Salaspilī, kurā Kirils izcīnīja 2. vietu, finālā zaudējot savam brālim Iļjam Stecam.

24. martā Kirils piedalījās turnīrā Polijā, 28. aprīlī - Šveices atklātajā čempionātā. Abos turnīros pretinieki bija ļoti spēcīgi, bet, neskatoties uz to, mūsu sportists parādīja ļoti labu sagatavotības līmeni un uzvarēja.

Arī jūnijā notikušajā turnīrā Lietuvā Kirils ieguva 1. vietu un kļuva par Baltijas čempionu.

7.-8. decembrī Bulgārijas pilsētā Varnā notika pasaules čempionāts vispopulārākajā pilna kontakta karatē versijā KWU (Kyokushin World Union), kurā Kirils piedalījās Latvijas izlases sastāvā. Čempionātā sacentās labākie sportisti no 32 valstīm. Kirila pretinieki bija no Armēnijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Gruzijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Irānas, Japānas, Kazahstānas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Krievijas un Ukrainas - pavisam kopā 28 sportisti. Pirmo cīņu Kirils pabeidza pirms laika, uzvarot pretinieku no Kazahstānas. Otrā cīņa pret spēcīgu sportistu no Rumānijas bija daudz sarežģītāka - . Neskatoties uz to, Kirils pārliecinoši uzvarēja arī šajā cīņā. Trešā cīņa Kirilam bija vēl nopietnāka – viņam pretī stājās Japānas pārstāvis ar brūno jostu. Abi sportisti sākuma cīnījās vienādi, bet jau cīņas vidū Kirils Stecs pārņēma iniciatīvu un papildlaikā parādīja daudz augstāku meistarības līmeni nekā viņa pretinieks. Tiesnešiem nebija nekādu šaubu par Kirila pārākumu, un arī šo cīņu Kirils uzvarēja.

kirils1

8. decembrī notika Kirila fināla cīņa pret nu jau citu brūnās jostas īpašnieku no Japānas. Līdz pašām beigām abi sportisti cīnījās pilnīgi vienādi, tomēr tiesneši uzvaru piešķīra Japānas sportistam. Tādējādi salaspilietis Kirils Stecs, pārstāvot Latviju pasaules čempionātā, izcīnīja 3. vietu. Ir vērts atzīmēt, ka Kirils Stecs ir pirmais sportists Latvijas vēsturē, kas ir izcīnījis medaļu Pasaules čempionātā vispopulārākajā KWU versijā.

kirils

P.s.: Uzreiz pēc atgriešanās mājās 15.decembrī Kirils Stecs piedalījās Latvijas Kjokušinkai Karatē čempionātā Tukumā. Pirmajās divās cīņās Kirils pārliecinoši uzvarēja spēcīgos Lietuvas sportistus, bet finālā mūsu sportists uzvarēja Igaunijas pārstāvi, iegūstot Latvijas čempiona titulu.

www.karateskola.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis