Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspiliešiem panākumi starpnovadu skolu sporta sacensībās vieglatlētikā

21.aprīlī Olainē norisinājās starpnovadu skolu sporta sacensības vieglatlētikā "VIDUSSKOLU KAUSS" un "JAUNO VIEGLATLĒTU KAUSS", kas ir atlases posms uz Zemgales reģiona sacensībām. Šoreiz Salaspils novadu pārstāvēja gan 1.vidusskolas, gan 2.vidusskolas komandas, kuru sastāvā bija arī mūsu sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi.

"JAUNO VIEGLATLĒTU KAUSA" izcīņā salaspilieši izcīnīja vienu ceļazīmi uz reģionālajām sacensībām, kas tiks aizvadītas 3.maijā Iecavā. To paveica 2.vidusskolas meiteņu komanda, kas kopvērtējumā atstāja aiz sevis Olaines 1.vidusskolu un Salaspils 1.vidusskolu. Zēnu konkurencē abām mūsu skolām nācās atzīt olainiešu pārākumu. 2.vidusskolas zēni ierindojās 2.vietā, bet 1.vidusskolas - 3.vietā.

Savukārt "VIDUSSKOLU KAUSA" kopvērtējumā ceļazīmi uz nākamo kārtu - reģionālām sacensībām Bauskā, kas tiks aizvadītas 12.maijā, izcīnīja Salaspils 1.vidusskolas jaunieši. 2.vidusskolas komanda palika 4.vietā. Jaunietēm abas mūsu skolas ierindojās aiz olainiešiem, proti, 1.vidusskola - 3.vietā, bet 2.vidusskola - 4.vietā.

Individuālajās disciplīnās daudziem salaspiliešiem izdevās iekļūt godalgotajā trijniekā. Maksimālo punktu skaitu savu skolu komandām atnesa šādi 1.vietas ieguvēji:

• Violeta Latiņina 400m skrējienā jaunietēm (1:20,13);

• Mārtiņš Rencis 1500m skrējienā jauniešiem (5:06,75).

Arī 4x100 metru stafetēs Salaspils novada komandas nodemonstrēja labu sniegumu. Jauniešu konkurencē triumfēja 1.vidusskola (stafetes sastāvā: Māris Birziņš, Emīls Elksnītis, Gregors Matīss, Mārtiņš Rencis). Meitenēm uzvaru svinēja 2.vidusskola ar rezultātu 57,87s. Zēnu konkurencē salaspilieši palika 2. un 3.vietā, bet jaunietes no 1. vidusskolas palika trešās.

Apsveicam visus vieglatlētus un viņu trenerus ar labiem rezultātiem un novēlam veiksmi Salaspils 1. un 2.vidusskolai Zemgales reģiona skolu sporta sacensībās vieglatlētikā!