Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši piedalījušies Porziņģa rīkotajā nometnē

5 porzingis

No 9. līdz 12. jūnijam sadarbībā ar NBA, Starptautisko Basketbola federāciju un Latvijas Basketbola savienību notika tā dēvētā “Porziņģa nometne” jeb “Jauno talantu nometne”, kurā piedalījās 26 valstu 64 jaunie basketbolisti un basketbolistes vecumā līdz 17 gadiem, tostarp arī salaspilieši Krišjānis Āboltiņš un Kristians Pastors. Bet treneru korpusā asistēja arī Valdis Razumovskis. Varam būt patiesi lepni, ka mūsu novadnieku talants ir novērtēts šādās aprindās. “Esmu bezgala laimīgs par man un Salaspils puišiem doto iespēju piedalīties KP nometnē, satikt un plecu pie pleca darboties ar tādiem treneriem, mācīties un pamazām virzīties uz priekšu,” teica V. Razumovskis.

Nometnes darbā bez Kristapa Porziņģa piedalījās arī latviešu basketbolisti Dairis Bertāns (“New Orleans Pelicans”), Dāvis Bertāns (“San Antonio Spurs”), Rodions Kurucs (“Brooklyn Nets”) u.c.

Nometnei noslēdzoties, U14 izlase devās uz Baltijas čempionātu, kur izcīnīja uzvaru. Jāmin, ka salaspilietis Krišjānis Āboltiņš izlases rindās bija viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis