Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši izcīna augstas vietas nūjošanas sacensībās

nujotaji

15. jūnijā Latvijas nūjotāju komanda LoRa (Gaida Ķerve no Liepājas, Benita un Imants Ločmeļi no Grobiņas, Ilze un Juris Rāti no Salaspils) piedalījās nūjošanas pusmaratona pasaules čempionātā Rodingā, Vācijā. Čempionātā piedalījās 249 dalībnieki no 10 valstīm (Vācijas, Austrijas, Itālijas, Latvijas, Slovēnijas, Polijas, Francijas, Slovākijas, Spānijas un Alžīrijas). Latvijas nūjotāji čempionātā izcīnīja 3 medaļas savās vecuma grupās. Ilze Rāte ieguva sudraba medaļu savā vecuma grupā un 5. vietu sievietēm kopvērtējumā, tikai nedaudz vairāk kā 6 minūtes atpaliekot no čempiones.

6,5 km garajā aplī bija vairāk nekā 30 tiesnešu. Tiesneši bija visā trasē, kā arī pārvietojās pa trasi ar velosipēdiem. Daudzi saņēma soda minūtes par pareizas tehnikas neievērošanu. Pret Latvijas nūjotāju tehniku tiesnešiem iebildumu nebija.

Savukārt 28. jūnijā Salaspils nūjotāji devās uz Francijas pilsētu Bretaņu, lai piedalītos 28 km nūjošanas sacensībās pie Morbianas līča. Šajās sacensībās kopumā finišēja 594 nūjotāji. Ilzei Rātei sieviešu konkurencē - 2. vieta, savā vecuma grupā - pirmā. Jurim vīriešu konkurencē izcīnīta 11. vieta, vecuma grupā - 3. vieta.

Apsveicam novadniekus ar lieliskajiem panākumiem!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis