Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši Daugavpilī izcīna trešo vietu

IMG-20170924-WA0049

24. septembrī Daugavpils Olimpiskajā sporta centrā notika ikgadējais Latvijas karatē čempionāts.  Oficiāli čempionāts notiek vienreiz gadā, un dalība tajā ir ļoti nozīmīga. Sacensības pulcēja 285 sportistus no 24 klubiem.

Uz šo pasākumu devās arī Salaspils karatē kluba sportisti, mājās atgriežoties ar lieliskiem rezultātiem.   1. vietu un titulu "Latvijas čempions"  izcīnīja Jūlija Beikmane,  Deivs Birzulis,  Eduards Doroņins, Daniels Zaharjans, Emīls Jankausks, Katrīna Doroņina un Vladislavs Silonosovs, savukārt vicečempiona titulu ieguva Daniils Demidovs. Ar trešajām vietām var lepoties Alīna Vasiljeva, Anželika Zaharjana Kumite, Marats Morozovs, Raimonds Mileika, Artēmijs Slišāns, Daniils Kitajevs, Marats Morozovs, Eduards Doroņins, Artūrs Sviderskis, Savelijs Zubovs un Alīna Vasiljeva.

Komandu kopvērtējuma mūsu kluba 17 sportisti izcīnīja 19 medaļas. Ar šo rezultātu esam trešais labākais karatē klubs Latvijā.

Divi Salaspils kluba sportisti jau oktobra beigās pārstāvēs mūsu valstī Pasaules čempionātā Olimpiskajā karatē,  kurā piedalīsies sportisti no 100 valstīm. Tie ir Emīls Jankausks un Eduards Doroņins. Abi zēni Latvijas čempionātā parādīja lielisku meistarību, uzvarot visus konkurentus. Novēlēsim sportistiem veiksmi. Bet pirms brauciena uz Pasaules čempionātu mūsu sportisti piedalīsies vēl divās svarīgās Eiropas līmeņa sacensībās Čehijā un Polijā.

Izsaku pateicību bērnu vecākiem,  sportistiem un Salaspils novada pašvaldībai par lielisku iespēju būt starp labākajiem.

Romāns Sledzevskis, karatē kluba treneris

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis