Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī pirmo reizi norisināsies Latvijas čempionāts bodibildingā un fitnesā

6 bodibildings

22.novembrī pulksten 13 kultūras namā “Enerģētiķis” norisināsies “2015 NAC Latvijas atklātais čempionāts bodibildingā un fitnesā”. Šajā pasākumā būs iespēja redzēt atlētus, kuri ikdienā strādā pie sava auguma, lai iegūtu glīti veidotas ķermeņa formas un attīstītu muskuļus. Pasākuma mērķis ir piesaistīt jauniešus aktīvam dzīvesveidam un atlētiskā fitnesa nodarbībām un parādīt, kādas ķermeņa aprises var iegūt, ikdienā nodarbojoties ar šo sporta veidu.

22.novembrī ar paraugdemonstrējumiem klātesošos pārsteigs kā sievietes, tā vīrieši. Sievietes sacentīsies kategorijās: “Figure”, “Shape Bikini”, “Shape Novice”. Iznācieni paredzēti peldkostīmos, defile vakarkleitās. Savukārt vīrieši centīsies pārspēt savus konkurentus tādās kategorijās kā “Athletic class”, “Bodybuilding class”, “Bodybuilding overall”, “Wheelchair boybuilding”.

Tāpat skatītājus izklaidēs tādi profesionāļi kā Latvijas un starptautisko bodibildinga čempionātu uzvarētājs Juri Gucānu un vairākkārtējs Lietuvas un Baltijas čempions un vairāku starptautisko sacensību laureātu Aleksandras Vladimirovas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis