Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sākumskolu skolēni sacenšas, prātojot 64 lauciņu dambretē

P1450832-Pano

5. novembrī Salaspils 1. vidusskolā norisinājās Dambretes attīstības biedrības organizētās sacensības dambretē 1.-4. klašu skolēniem.

Kā jau ierasts, sacensībās piedalījās kupls dalībnieku skaits - tuvu simtam, taču gribētāju piedalīties bija daudz vairāk, bet nolikums paredzēja ne vairāk kā 10 bērnu no skolas, tādējādi uz sacensībām kopsummā pulcējot 91 skolēnu.

Spēles notika septiņās kārtās visām klašu grupām kopā, bet uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji tika noskaidroti atsevišķi gan starp klašu grupām, gan zēniem un meitenēm, kā rezultātā apbalvojot 24 dambretistus.

Jau kā patīkama tradīcija izveidojusies balvu izloze dalībniekiem, kuri neiekļuva trijniekā. Balvās ar nejaušu skaitļu ģenerēšanas programmu izlozēti 10 dambretes komplektu (galdiņš + kauliņi), līdz ar to sniedzot gandarījumu arī dalībniekiem, kuriem šajās sacensībās veicās mazāk.

Sacensības norisinājās raiti, bez aizķeršanās, bet par prieku, ko sniedz šādi pasākumi, varēja spriest pēc bērnu un pedagogu smaidošām sejām.

Bildes un rezultāti- https://goo.gl/photos/ybpkfJKyZDgfJHr86

Vitauts Budreika,
sacensību tiesnesis un
Dambretes attīstības biedrības valdes priekšsēdētājs

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis