"Ring striker" turnīrā salaspilieši pierāda, ka ir labākie

rgstr14

17. novembrī sporta namā notika jau trešais “Ring Stiker” turnīrs, kurā tradicionāli piedalās Salaspils cīņu kluba sportisti, kā arī viesi no citiem klubiem.

Turnīrā bija vērojamas 9 cīņas pēc boksa, kikboksa un pankrationa noteikumiem. Kā pirmais no salaspiliešiem ringā devās Edvarda Dunaiska trenētais jaunais talants Mārtiņš Gailis, kurš parādīja teicamu cīņu, uzvarot pa punktiem un gūstot pirmo uzvaru gan sev, gan savam trenerim. Tālāk savu pirmo cīņu pēc boksa noteikumiem aizvadīja Raitis Helmanis, nedodot pretiniekam nekādas izredzes uz uzvaru un demonstrējot perfektu fizisko kondīciju. Tālāk savā debijas cīņā ar tehnisko nokautu vinnēja Niklāvs Roga, kurš viennozīmīgi bija šī turnīra pārsteigums. Niklāvam bija izvēlēts daudz smagāks un pieredzējušāks pretinieks, tomēr Niklāvs demonstrēja apskaužamu psiholoģisko noturību un pareizi izvēlētu cīņas taktiku, kas atnesa viņam godam pelnītu uzvaru un kausu par vakara labāko cīņu.

Kā pēdējais no Salaspils cīņu kluba ringā devās vispieredzējušākais komandas sportists Gunārs Peļņiks, kura pretinieks bija 8 kg smagāks, ļoti fiziski spēcīgs un līdz šim zaudējumu nezinošais sportists. Lai arī pirmais raunds šķita smags, tomēr raunda beigās Salaspils sportists jau bija izpratis pretinieku un nākamajos raundos smagā un spraigā cīņā spēja dominēt un gūt neapstrīdamu uzvaru. Kluba treneri Agnese Boža un Edvards Dunaiskis pateicas visiem atbalstītājiem, skatītājiem un sportistiem. Nākamais turnīrs Salaspilī plānots 2018. gada pilsētas svētku ietvaros.

rgstr1 rgstr12 rgstr13 rgstr15

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis