Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Piedzīvots rekordliels Veselības trešdienas dalībnieku skaits!

DSC 0140

10.jūlija vakarā Salaspils sporta skolas stadions piedzīvoja negaidītu un līdz šim nebijušu skriešanas seriāla „Veselības trešdiena” apmeklētību. Pasākumā piereģistrējās 32 jauni dalībnieki, bet kopumā uz starta plkst. 19:00 izgājuši 70 lielie un mazie, regulārie un ne tik pieredzējušie  skrējēji. Sporta pasākuma organizatori bija ļoti priecīgi redzēt Salaspils Džosui Ašihara Karatē kluba jaunos sportistus ar savu treneri Vitāliju Berezņevu, kas pēc pusstundas skrējiena pat aizvadīja treniņu svaigā gaisā stadionā.

Vīriešu konkurencē ir negaidītas izmaiņas reitingā. Pirmo reizi, izlaižot skriešanas seriāla posmu, no līdera pozīcijām nācās šķirties futbolistam Georgijam Benskim. Viņa ierasto 1.vietu ieņēma visās trešdienās skrienošs Salaspils sporta skolas vieglatlēts Juris Gailis, kas šonedēļ pievarēja 16 apļus un pašlaik atrodas kopvērtējuma augšgalā ar 90 noskrietiem apļiem. Trešajā pozīcijā nostabilizējies vēl viens Salaspils sporta skolas audzēknis – riteņbraucējs Didzis Malderis, kas vakardienas skrējienā spēja šķērsot starta līniju 18 reizes (pilni apļi). Trases rekordu atkal spēja atkārtot vieglatlēts gargabalnieks Nauris Bondars, noskrienot 19 pilnus apļus. Jāatzīmē vēl izturīgākie debitanti: Miks Bondars ar 16 apļiem un Herberts Bucenieks ar lielisku 18 apļu sasniegumu.

Sievietēm kopvērtējumā ir vērojama analoģiska situācija. Iepriekšējo nedēļu līdere Margarita Drebenieka, izlaižot tikai vienu skriešanas seriāla posmu, ir „nokritusi” pa 4 pozīcijām un pašlaik ieņem 5.vietu. Līderes gods tika līdz šim otrajā vietā esošai Salaspils sporta skolas audzēknei handbolistei Laurai Daugavietei, kas šonedēļ kārtējo reizi noskrēja 14 reizes pa 400m, un kopumā „viņas kontā” nu ir 72 apļi. Otrajā vietā vēl viena sporta skolas audzēkne – vieglatlēte Antra Gaile, kas arī spēja pārvarēt 70 apļu atzīmi un tikai viens aplis viņu šķir no pašreizējās līderes. Trešajā vietā ar 68 apļiem atrodas Aelita Lāce, un 4.pozīcijā ar 66 apļiem ir Ilze Rence.  60 apļu atzīmei pāri tikušas vēl tikai 2 skriešanas dalībnieces – Malda Caune un Marina Ribaka; tas nozīmē – visa cīņa par vērtīgām kopvērtējuma balvām, kas sasniegs uzvarētājus 2013.gada vasaras pēdējā nedēļā, ir vēl priekšā!

DSC 0141

Pasākuma organizatori ir patiesi priecīgi novērot sportistu sasniegumus un atgādina, ka regulārā skriešana ir viens no pirmajiem soļiem ceļā uz stipru veselību un labu garastāvokli! Ļoti iepriecina tādi rezultāti kā Annai Kovšarei, kas ik nedēļu bez pārtraukumiem skrien 10 apļus vai arī, piemēram, Baibas Elksnītes lieliska fiziskā forma, kas ļauj katrā posmā noskriet 11 apļus. Tāda stabilitāte liecina, ka cilvēki ir gatavi jauniem sportiskiem izaicinājumiem un soli pa solim tuvojas vēl labākiem fiziskiem sasniegumiem! Skrienam kopā, jo draudzīgā „Veselības trešdiena” sportistu kompānija ir priecīga par katru jaunu dalībnieku!

Rezultāti

Jūlija Šamricka, Salaspils sporta skolas sporta organizatore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis