Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pludmales volejbols uz viļņa arī Salaspilī

rsz 1rsz_volejbols_ako

Pēdējo 10 gadu laikā, pateicoties Latvijas sportistu lieliskajam sniegumam pasaules čempionātos un olimpiādēs, pludmales volejbols pievērsis teju visas mūsu valsts sabiedrības uzmanību un ir uz popularitātes viļņa. Arī Salaspilī, pērn uzbūvējot pirmos laukumus pilsētas stadionā un šogad atklājot vēl divus pludmalē pie Daugavas, nu var teikt, ka infrastruktūra šim aizraujošajam un stilīgajam vasaras sporta veidam ir izveidota.

Līdz ar pludmales volejbola infrastruktūras izbūvi, biedrībai „Salaspils volejbola klubs” pavērušās iespējas kvalitatīvi jaunā līmenī organizēt sacensības. Tā ar pašvaldības līdzfinansējumu  un „Klondaika” atbalstu balvu fondam šogad norisinājās turnīrs „AKO pludmales volejbols 2016”.

Lai spēlētājus un sabiedrību iepazīstinātu ar jaunizveidotajiem pludmales volejbola laukumiem, sacensības tika rīkotas pamīšus gan Daugavas malā, gan stadionā. Tā kā turnīra posmi norisinājās trešdienu vakaros, spēlēt gribošo komandu skaits vienmēr pārsniedza turnīra organizatoru gaidīto. Kopumā turnīrā piedalījās 71 sportists. Lielākais komandu skaits kādā no posmiem - 21. „AKO pludmales volejbols 2016” turnīrā piedalījās gan Salaspils iedzīvotāji, gan spēlētāji no Ikšķiles, Tīnužiem, Ogres un, Saulkrastiem un Vecumnieku novada.

Finālturnīrs norisinājās 3.septembrī pasākuma „Sports vieno Salaspili” ietvaros. Tajā piedalījās visi spēcīgākie dalībnieki, kuri ar izcīnītajām godalgotajām vietām, kā arī iegūtajiem reitinga punktiem nopelnīja iespēju piedalīties AKO kausa izcīņā. Uzvaras laurus plūca pludmales volejbolistu aprindās zināmais duets Priede/Grosbergs (Edgars Priede un Andris Grosbergs), otrajā vietā atstājot Aivaru Bambuli/Jāni Purviņu. Cīņā par trešo vietu trīs setu cīņā pārāki bija Vecumnieku spēlētāji Jorens Janišonis un Jānis Zadovskis. Ceturtajā vietā palika Arnis Jarošenko un Antons Gramonts. Lieki piebilst, ka finālturnīrā lielākai daļai komandu ambīcijas bija lielas un pamatotas, tādēļ arī spēles izvērsās ļoti interesantas.

Plašāku informāciju par turnīra rezultātiem, kā arī foto un video, var iegūt, apmeklējot interneta vietni www.akosports.lv , kurā nākotnē tiks atainotas visas sporta aktivitātes Salaspilī. Kā arī šī un cita informācija par volejbolu Salaspilī atrodama facebook vietnē „Salaspils volejbols”.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis