Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pirms svētkiem svinīgi atklāts Dienvidu parks

19.jūnija pēcpusdienā nosvinējām Dienvidu ielas parka atklāšanu. Pirms svinīgās atklāšanas mazajiem un lielajiem bija iespēja piedalīties pasākumā "Sports mūsu pagalmā" un veikt uzdevumus sporta disciplīnās - futbolā, basketbolā, galda tenisā, vingrošanā un petankā. Katrs sportists, kas bija veicis visus sporta uzdevumus, saņēma dāvaniņas. Pasākums pulcēja vairāk kā 120 dalībnieku.

Dienvidu parku svinīgi atklāja Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars, domes priekšsēdētāja vietniece Malda Caune un sporta nama direktors Vitālijs Berezņevs. Pēc svinīgās laukumiņa atklāšanas sekoja ielu vingrotāju priekšnesums, par kuru pasākuma apmeklētāji bija sajūsmā. Turpinājumā tika demonstrēta petanka spēle, kurā savu roku iemēģināja arī novada domes darbinieki.

„Piektdienas vakars bija dzirkstošs un azartisks visiem. Atlētiski puiši demonstrēja parkour vingrošanas laukuma iespējas, ka ari pastāstīja, cik svarīgi ieverot drošību. Galda tenisa treneris pulcināja jaunus interesentus. Pie jauna petanka laukuma virmoja īsta turnīra kaislības- visus gribētājus spēlei apmācīja profesionāļi- Ivars Dzenītis ar kundzi. Tomēr, ka izradās, šo spēli pieprot jau itin daudzi, un cīņa par uzvaru izvērtas sīva. Azarts pieaug spēlējot,” pēc pasākuma savos iespaidos dalījās novada domes ainavu arhitekte Daiga Veinberga.

Paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā biedrībai "Salaspils galda tenisa klubs", biedrībai "A.Kulakova futbola akadēmijas centrs", fitnesa trenerim Arvim Justam un Dzenīšu ģimenei par petanka spēles organizēšanu. Pasākumu organizēja Salaspils novada dome sadarbībā ar sporta namu.

Paldies par lielisko fotoreportāžu Kasparam Suškevičam- www.kasparss.lv

Fotogaleriju varat apskatīt ŠEIT.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis