Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Piesaki savu kandidātu “Sporta laureāta” titulam!

5 laureaats_logo

Katru gadu Salaspilī norisinās pasākums “Sporta laureāts”, kurā tiek apbalvoti mūsu labākie individuālie sportisti un komandas. “Laureāta” mērķis ir popularizēt sportisku dzīvesveidu un sumināt tos, kuri sasnieguši augstvērtīgus rezultātus. Protams, ne mazāk svarīgi ir informēt salaspiliešus par novadnieku sasniegumiem sportā.

Šogad notiks Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, un varbūt, tieši pateicoties “Sporta laureātam”, atklāsim kādu talantu, kas pārstāvēs Salaspils novadu.

Aicinām salaspiliešus būt aktīviem un pieteikt sportistus, kuri 2018.gadā ir guvuši augstvērtīgus sasniegumus individuālajos vai komandu sporta veidos un atbilst kādam no kritērijiem:

  • Latvijas čempionāta 1. – 3. vietas ieguvējs olimpiskajā sporta veidā;
  • Latvijas čempionāta 1. vietas ieguvējs neolimpiskajā sporta veidā;
  • 1.-6.vietas ieguvējs Pasaules vai Eiropas čempionātos olimpiskajos sporta veidos;
  • 1.-3.vietas ieguvējs Pasaules vai Eiropas čempionātos neolimpiskajos sporta veidos;
  • Olimpisko vai Paraolimpisko spēļu dalībnieks;
  • Pierīgas novadu 2018.gada sporta spēļu 1.-3. vietas ieguvējus (individuālajā vērtējumā).  

Uz titulu var pretendēt pieaugušie (2000.gadā dzimušie un vecāki) individuālie sportisti un komandu dalībnieki. Jaunāki dalībnieki var pretendēt gadījumā, ja tie atbilst Latvijas Jaunatnes Olimpiādes 2019 kritērijiem. Šogad ir mainīta pasākuma koncepcija, un vērtēšanas komisijai ir iespēja lemt par naudas balvas piešķiršanu par īpaši augstiem sasniegumiem.

Pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 28.02.2019. sporta namā, Smilšu ielā 1 vai elektroniski  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Informācija pa tālr.27745699.

"Salaspils sporta laureāts 2018" nolikums un pieteikuma anketa