Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pierīgas sporta spēlēs salaspilieši joprojām līderu pozīcijā

IMG-20150303-WA0002

21.un 22.martā Pierīgas sporta spēļu ietvaros notika telpu futbola finālsacensības un sacensības novusa spēlē.

Telpu futbola turnīrā Salaspils novadu pārstāvēja biedrības BFK „Salaspils” sportisti. Priekšsacīkstēs sacentās 15 novadu komandas, kuras bija sadalītas četrās grupās. 1.vietu ieguvējiem finālā bija iespēja cīnīties par 1.-4.vietu, 2.vietas ieguvējiem- par 5.-8.vietu, savukārt 3.vietas ieguvēji cīnījās par 9.-12.vietu. Salaspilieši priekšsacīkstēs savā grupā izcīnīja 2.vietu, iegūstot septiņus punktus, tikai par vienu punktu piekāpjoties Mārupes novada komandai. Attiecīgi 21.martā mūsējie finālā cīnījās par 5.-8.vietu.

Finālsacensībās piektajā vietā ierindojās Krimuldas novada futbolisti, kuri ar 7:2 pieveica Saulkrastus un ar 4:2 - Salaspili. Mūsējie palika sestie, sagādājot otro zaudējumu Saulkrastiem– 6:4.

Dalītā 9.–12. vietā Pierīgas sporta spēļu kopvērtējumā ir Babītes, Ķekavas, Baldones un Sējas novada telpu futbola komandas, bet Mālpils, Inčukalns un Olaine dala 13.–15. vietu.

Savukārt novusa turnīrā piedalījās trīspadsmit novadu komandas, no kurām spēcīgākie bija Babītes spēlētāji. Pēdējos divus gadus Pierīgas čempioni bija ķekavnieki, taču šoreiz Babītes un Saulkrastu komandas iepriekšējos līderus apsteidza. Salaspils komanda izcīnīja 5.vietu.

Labākie tika noteikti arī individuāli pie atsevišķiem galdiem. Pie pirmā, nopelnot 22 punktus no 24 iespējamiem, labākais bija Ainārs Grosens, aiz kura ierindojās Guntars Stepiņš no Salaspils (18 p.), pie otrā galda, tikai vienreiz nospēlējot neizšķirti un uzvarot visus pārējos mačus (23 p.), pirmo vietu ieguva Juris Grosens, bet pie trešā – Raimonds Jankausks no Salaspils novada komandas (21 p.).

Pēc pirmajām sešām Pierīgas spēļu kārtām kopvērtējumā spēcīgāko trijniekā ir Salaspils (92), kam seko Stopiņi(87,5) un Ropaži (77).

Nākošās sacensības notiks 6.maijā orientēšanās sporta veidā. Aicinām pieteikties dalībniekus, kuri gribētu startēt Salaspils novada komandā!