Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Olimpiskā diena” aicina sportot svaigā gaisā

olimpiskaa diena2017

22.septembrī visā Latvijā tiks atzīmēta “Olimpiskā diena 2017”, kurā piedalīsies arī Salaspils vidusskolu un bērnudārzu audzēkņi. 2017. gada tēma - sporto svaigā gaisā. Kā jau ierasts, programmā ir kopīga vingrošana, kas norisināsies visā Latvijā vienlaicīgi. Šogad olimpiskajā dienā plāno piedalīties 136 000 dalībnieki no vairāk nekā 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Salaspilī Olimpisko dienu atzīmēs katrā iestādē, savukārt sporta nama organizatori dosies uz vienu no tām, kura tika noteikta izlozes kārtībā. Šoreiz veiksme bija PII “Daugaviņa” pusē, kur bērniem tiks sarūpēta īpaša “Olimpiskās dienas” programma.

Papildus kopīgai vingrošanai 1.vidusskolas un 2.vidusskolas komandas 22.septembrī dosies uz sporta nama stadionu, lai cīnītos par galveno “Olimpiskās dienas” balvu. Šogad viņu uzdevums būs piedalīties orientēšanās disciplīnā “Labirints”.

sauliteOD2017

Tāpat kā citus gadus, arī šogad iestādes iesniedz bērnu darbus zīmēšanas, eseju un fotogrāfiju konkursā, kuru rīko Latvijas Olimpiskā komiteja.

Tāpat jauniešiem no 18-24 gadiem, kuri mācās vai strādā žurnālistikas jomā, ir iespēja iemūžināt Olimpiskās dienas notikumus un piedalīties konkursā “Jauno žurnālistu programma”, kura uzvarētājs varēs piedalīties III Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs “Buenosairesa 2018”. Viņu uzdevums ir iemūžināt iedvesmojošu brīdi fotogrāfijā un ar tekstu “Olimpiskās dienas pasākumiem” jāpublicē fotogrāfija “Instagram”, lietojot birku #OlimpiskaDiena2017 un #YoungReporters Latvia”. 30 jaunie žurnālisti no visas pasaules iegūs padziļinātas zināšanas sporta žurnālistikā. Vairāk par konkursu lasi šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis