Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Novembri Salaspils karatisti aizvada ar spožām uzvarām

6 karate

1. novembrī Tukumā notika sacensības „Hayashi Cup Tukums Open 2014”, kas pulcēja 200 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas. Visi Salaspils Karatē kluba pārstāvi tika pie godalgām: 1.vietu izcīnīja Deivs Birzulis un Eduards Doroņins, 2.vietu izcīnīja Marats Morozovs, Eduards Doroņins, Deivs Birzulis un Edvīns Granovskis. 3.vietu izcīnīja Artemijs Slišāns.

Savukārt 15.-16. novembrī Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notika, leģendārā Japāņu meistara Sadashige Kato (9.Dans) seminārs. Tajā piedalījās ap 170 sportistu un treneru no Latvijas, Lietuvas , Igaunijas un Krievijas.

Salaspils Karatē kluba sportisti Emīls Roberts Glīzde, Maksims Sazanovs, Emīlija Veide, Deivs Birzulis, Eduards Doroņins piedalījās šajā divu dienu prakstiskajā semināra.

Arī pats kluba treneris Romans Sledzevskis, apmeklējot šo mācību semināru, paaugstinājis savu kvalifikāciju.

23. novembrī Rīgā norisinājās „RTKK čempionāts 2014” (WKC karatē versijā). Sacensībās piedalījās 150 dalībnieki no Latvijas Karatē klubiem. Sportisti sacentās Kata, Kumite un Sumo disciplīnās. Salaspils Karatē kluba karatisti izcīnīja 25 medaļas: 12 pirmās, 9 otrās un 4 trešās vietas ieguva Emīlija Veide, Katrīna Doroņina, Daniils Demidovs, Artjoms Baltrusevičs, Niķita Tihomirovs, Emīls Jankausks, Marats Morozovs, Raimonds Mileika, Eduards Doroņins, Eduards Grigorjevs, Ilja Bredis, Emīls Roberts Glīzde, Maksims Sazanovs, Artjoms Harkins.

Komandu kopvērtējumā Romana Sledzevska trenēta komanda izcīnīja 2.vietu, nedaudz atpaliekot no mājiniekiem „RTKK”, bet trešajā vietā - klubs „Vitus” no Jelgavas.

29. novembrī Lodzā (Polija) notika Starptautiskas karatē sacensības „Grand Prix Poland”, kur pulcējās ap 450 sportistu no Polijas, Latvijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Slovākijas, Anglijas un Čehijas karatē klubiem. Kategorijās konkurence bija ļoti liela, viduvēji kategorijās bērniem startēja 30 karatisti. Neskatoties uz milzīgu konkurenci, Salaspils Karatē kluba karatisti startēja ļoti veiksmīgi.

Rezultāti: 1.vieta kategorijā Kata (meitenes, 6-7 gadi) Jūlijai Beikmanei, 1.vieta kategorijā Kata (10-11 gadi) Eduardam Doroņinam, 1.vieta kategorijā Kata (juniori, 16-17 gadi) Edvīnam Granovskim, 2.vieta kategorijā Kumitē (kadeti, 14-15 gadi, -63 kg) Vladislvam Perkaņukam, 2.vieta kategorijā Kata (10-11 gadi) Maratam Morozovam, 2.vieta kategorijā Kata (12-13 gadi) Eduardam Doroņinam, 3.vieta kategorijā Kata (8-9 gadi) Deivam Birzulim un trešā vieta kategorijā Kata (8-9 gadi) Eduardam Grigorjevam. 3.vietu komandu Kumite (14-15 gadi) izcīnīja sportisti Arvils Andresons, Vladislavs Šilonosovs, Vladislavs Perkaņuks, Ilja Bredis, 3.vieta kategorijā Kata (14-15 gadi) Iļjam Bredim.

Salaspils Karatē Klubs izsaka pateicību Salaspils novada domei par atbalstu.