Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks skeitborda meistarklase

6 skeitbords

Ir jūlijs, un pilnā sparā rit skolēnu vasaras brīvlaiks. Ja nu reiz ir brīvs, tad šo laiku varētu izmantot kāda jauna sportiska hobija apgūšanai. Kāpēc lai tas nebūtu skeitbords?

Jau gadu no gada sporta nams rīko pasākumu “Sports mūsu pagalmā”, kas katru reizi notiek citviet. Esam pulcējušies Dienvidu ielas laukumā, Meža ielas laukumā, Saulkalnē, bet šoreiz aizvadīsim azartisku dienu skeitparkā.

24. jūlijā no plkst.12.00 pie Salaspils skeitparka Tev būs iespēja apgūt skeitborda pamatprasmes pie pieredzējušiem Rīgas Skeitborda skolas treneriem. Nav svarīgs Tavs vecums un prasmes, ar skeitbordu var iemācīties braukt teju ikviens. Meistarklase skeitbordā notiks divas stundas, kuru laikā interesentiem būs iespēja iemācīties pamatus - kā atsperties, braukt un pagriezties, kā arī pamēģināt dažus no tādiem vienkāršākajiem trikiem kā "ollie" un "showit". Rīgas Skeitborda skolas treneri pastāstīs arī, kā pareizi iesildīties un atsildīties, veicot šādas aktivitātes, kā arī nedaudz par pašu skeitborda uzbūvi. Meistarklasei sekos stafete, kurā dalībniekiem būs jāsacenšas tikko apgūtajās skeitborda braukšanas un vadīšanas prasmēs. Noslēgumā skatītāji varēs vērot paraugdemonstrējumus , kur tiks izpildīti jau augsta līmeņa sarežģīti triki.

Pasākuma programma:

  • 12.00-14.00 Skeitborda meistarklase kopā ar Rīgas Skeitborda skolu;
  • 14.00-15.00 Skeitborda stafete;
  • 15.30  Skeitborda paraugdemonstrējumi Salaspils skeitparkā.

Pasākumu organizē Salaspils sporta nams sadarbībā ar Rīgas skeitborda skolu.

Tiekamies 24.jūlijā Salaspils skeitparkā!

Ņem līdzi savu skeitbordu, kā arī neizmirsti par drošību un līdzi paņem arī ķiveri!

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka pasākuma laikā (no 11.00 līdz 17.00)  būs slēgta satiksme Zinību ielā un Ceru ielā līdz sporta namam.

Neatbilstošu laika apstākļu dēļ pasākuma datums var mainīties, tāpēc interesentus aicinām sekot aktuālajai informācijai sporta nama Facebook kontā

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis