Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Noskaidroti labākie novusa spēles meistari

01 01nov14_12-40

1.novembrī Sporta nama lielajā zāle notika Salaspils novusa čempionāts. Sacensības norisinājās pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās.

Dāmu konkurencē pārliecinošu uzvaru ar 11 punktiem izcīnīja Maija Bindemane, otrajā vietā ierindojās Maruta Gradkovska (6p.), bet trešajā- Marina Rudnicka (5p.).

Savukārt labākais starp vīriešiem izrādījās Guntars Stepiņš (12 p.), aiz sevis atstājot Oļegu Gžegoževski (9 p.) un Jāni Gradkovski (8p.).

39 01nov14_15-39

Uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un dāvanu kartēm, bet pasākuma noslēgumā visi cienājās ar garšīgo kliņģeri no PasutiTorti.lv – turnīra saldā atbalstītāja. Nākamas sacensības novusā tiek plānotas 2015.gada pavasarī.

Paldies par palīdzību čempionāta organizēšanā galvenajam tiesnesim Vitautam Budreikam,  dambretes attīstības biedrības dibinātājs.

Rezultāti šeit

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis