Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nopeldēts Veselības sestdienas 2. posms

veselibassestdienapeldesana4000web-50

11. augustā notika peldēšanas seriāla “Veselības sestdiena” 2. posms. Tajā piedalījās 18 puiši un 23 sievietes. Pārsteigums peldēšanas seriāla dalībniecēm ir 2. posma jaunās dalībnieces - Anastasija Krapačeva (74 apļi), Agnese Patrīcija Ozola (73 apļi) un Elizabete Ozola (69 apļi), kuras šajā dienā pirmo reizi startēja “Veselības sestdienā” un kļuva par posma līderēm. Ceturto vietu 2. posmā ieņem salaspiliete Poļina Gorčakova (55 apļi), viņai seko Antra Kalvāne (53 apļi).

Peldēšanas seriāla “Veselības sestdiena” 1. un 2. posma kopvērtējumā līderes ir Poļina Gorčakova, Antra Kalvāne un Inese Keiša.

Vīriešu konkurencē 2. posmā sevi kā līderis pieteica Toms Āboliņš (69 apļi), viņam sekoja Jevgēņijs Koņabo (67 apļi), Atis Verdenhofs (59 apļi) un Rihards Čaiba (58 apļi). Līderu četrinieks 2. posmā ir tāds pats kā 1. posmā, vienīgi šoreiz mainītās līderpozīcijās ir Toms Āboliņš un Jevgēņijs Koņabo.

Peldēšanas seriāla “Veselības sestdiena” 1. un 2. posma kopvērtējumā 1.vietu ieņem Jevgēņijs Koņabo, 2. vietu - Toms Āboliņš un 3.vietu - Atis Verdenhofs.

25. augustā norisināsies noslēdzošais 3. posms. Jau šobrīd var pieteikt savu peldējumu, zvanot uz tālr. 23072737 vai pie Salaspils peldbaseina administratora personīgi. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis