Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No sporta jogas čempionāta salaspilieši pārved bronzas medaļu

joga

No 1. līdz 3. decembrim Ķīnas galvaspilsētā Pekinā norisinājās Pasaules čempionāts sporta jogā, kurā mūsu valsti pārstāvēja Selīna Plociņa (11g., Alta Yoga), Līga Freidenfelde (11g., Alta Yoga), Anete Kusiņa (11g., Alta Yoga), Leonards Trofimovičs (12g., Alta Yoga) un Sandis Inzelbergs (33). Visi sportisti trenējas Salaspils sporta namā Latvijas Sporta jogas federācijas (LSJF) vadība. Tās prezidents ir Aleksejs Pavlovs un ğenerālsekretāre un sportistu trenere- Iveta Kalniņa.

joga9

Lai varētu piedalīties šāda mēroga sacensībās, sportistiem vispirms bija sevi jāpierāda Latvijas čempionātā, kas 2018.gada oktobrī norisinājās Salaspilī. Mūsu sportisti Ķīnā parādīja sevi kā lieliska komanda, gan vizuāli izceļoties vienotos komandas tērpos, gan parādot ļoti lielu meistarību precīzi un kvalitatīvi izpildot savas programmas. To novērtēja ne tikai sacensību tiesneši, bet arī Pekinas televīzija, kuras sagatavotajā ziņu sižetā lielākoties bija redzami mūsu komandas sportisti.

joga10Mūsu valstij šis bija pirmais pasaules sporta jogas čempionāts, no kura mēs ar lielu prieku un lepnumu esam atveduši godam izcīnītu bronzas medaļu junioru kategorijā. Mūsu sportiste Selīna Plociņa ar savu priekšnesumu pieteica Latviju pasaules labāko sportistu vidū.  Arī pārējie parādīja sevi lieliski, ieņemot attiecīgi 5., 10., 12 un 19.vietas.

Mēs neizsakāmi lepojamies un esam bezgala gandarīti par iegūto rezultātu, kas pamatots ar milzīgu darbu, gribasspēku un ticību sev, komandai un savai valstij! No sirds apsveicam Selīnu, treneri Ivetu Kalniņu un izsakām pateicību Selīnas vecākiem Sigitai un Artūram par atbalstu mazās sportistes lielo panākumu ceļā. Liels paldies visai mūsu komandai, t.sk. trenerei Ivetai Kalniņai, federācijas prezidentam Aleksejam Pavlovam, līdzjutējiem un neaizvietojamiem palīgiem sportistu ikdienā Ķīnā- Indrai un Lindai Trofimovičām un Laurai Kusiņai.

Ar šo braucienu LSJF ir ieguvusi ne tikai medaļu, bet arī ļoti būtisku ietekmi starptautiskajā jogas arēnā, jo LSJF ģenerālsekretāre Iveta Kalniņa tika ievēlēta par Starptautiskās sporta jogas federācijas (International Youga Sports Federation) viceprezidenti, kas varēs pārstāvēt Latvijas intereses pasaulē.

joga8b

Secinājumi pēc brauciena – jāturpina strādāt tālāk, jo ir skaidrs, ka mūsu sportistu un treneru perspektīvas ir ļoti lielas. Tas ir milzīgs ieguldījums sporta jogas attīstībai Latvijā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis