Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No Latvijas čempionāta vieglatlētikā pārvestas medaļas

Jūlija nogalē Rīgā, ”Daugavas” stadionā, pēc sešu gadu pārtraukuma atkal tika aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Tas notiek jau kopš 1920. gada pēc kārtas jau 97. reizi, turklāt pirmo reizi čempionāts vienlaicīgi notika arī U 23 grupas sportistiem. Sacīkstes norisinājās 42 disciplīnās un vairākās no tām startēja arī salaspilieši.

Par pirmās dienas mūsu varoņiem kļuva Aigars Feteris, kurš saspringtā konkurencē ierindojās 4. vietā 1500 m distancē ar rezultātu 4:04.85, savukārt Ēriks Solovjovs ļoti vējainos apstākļos 400 m distancē uzrādīja laiku 55.55 un ieņēma 21.vietu.

Tāpat ļoti tuvu goda pjedestālam bija salaspilietis Juris Gailis, kurš absolvējis Salaspils sporta skolu un kopš 2017. gada 1. septembra pārstāv organizāciju “RTU SPORTS”. Viņš, turpinot tradīcijas barjerskriešanā, izcīnīja divas 4. vietas Latvijas čempionātā. 400 m barjerās rezultāts - 1:01.24 (II sporta klase), un 110 m barjerās - 16.67 (II sporta klase).

Iespējams, viskarstākajā šā gada vasaras dienā - 29. jūlijā Ināras Znūtiņas audzēknis salaspilietis Andrejs Bānis laboja savu personisko rekordu 3000 m distancē (9:23.95, II sporta klase) un izcīnīja augsto 5. vietu Latvijas čempionātā pieaugušajiem.

Otrajā sacensību dienā vēlreiz startēja Aigars Feteris un Ēriks Solovjovs, kurš šoreiz spēja ielauzties labāko desmitniekā 800 m distancē. Treneris Aigars ierindojās 7. vietā ar rezultātu 1:57.25, bet Ēriks 10. vietā ar rezultātu 2:01.38.

Un, visbeidzot, medaļas sacensībās izcīnīja divi mūsu sportisti: vesera mešanā uz Latvijas 2018. gada čempionāta goda pjedestāla kāpa gan treneris, gan viņa audzēkne. Igors Sokolovs ar rezultātu 63,69 m 31. reizi pēc kārtas izcīnīja valsts čempiona titulu (kopā ar ziemas čempionātiem) un zelta medaļu, savukārt Kristiānai Poļakovai personīgais rekords ar 4 kg veseri (42,03 m) un bronzas medaļa pieaugušo konkurencē.

Apsveicam visus mūsu sportistus ar lielisku startu sezonas svarīgākajās sacensībās Latvijā!