Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nepalaid garām starptautisko spēkavīru čempionātu Olainē!

Šī gada jūnijā Latvijā viesosies pasaules spēcīgākie atlēti, kuri cīnīsies par uzvarētāja kausu sacensībās "Strongman Champions League Latvia 2015", kuras tradicionāli jau vairākus gadus pēc kārtas notiek Olainē.

28. jūnijā plkst. 15.00 Olaines stadionā pie Olaines 1. vidusskolas skatītājiem būs unikāla iespēja vērot čempionātu un just līdzi saviem favorītiem. Divpadsmit pasaules klases spēkavīri centīsies uzstādīt jaunus un uzlabot vecos rekordus dažādos spēka vingrinājumos.

Sacensībās startēs tādi pasaules līmeņa spēkavīri kā Kristofs Radzikovskis (Krzystof Radzikowski), Vidas Blekaitis (Vidas Blekaitis), Ole Martins Hansens (Ole Martin Hansen), Alekss Mūnens (Alex Moonen) un citi. Sacensībās redzēsim arī mūsu pašu labākos atlētus – Daini Zāģeri, Oskaru Martužanu un Didzi Zariņu. Spēkavīriem sava meistarība būs jāpierāda sešos vingrinājumos: "Mucu mešana", "Pulkstenis", "Baļķa celšana uz reizēm", "Vilkme no zemes", "Spēka stafete" un "Spēka trepe". Pasākumu vadīs un skatītājus ar saviem komentāriem izklaidēs Armands Simsons. Skatītāji varēs piedalīties dažādos konkursos, kā arī baudīt atraktīvus priekšnesumus.

Pasākums tiek rīkots ar ģenerālsponsora SIA "AB BUILD", Olaines novada domes un sponsoru "Olainfarm" un "Gas Company" atbalstu. Ieeja sacensībās skatītājiem ir bez maksas.

Spēkavīru sporta čempionāts "Strongman Champions League" ir starptautiskas spēkavīru sacensības, kurās pasaules līmeņa atlēti sacenšas par uzvarētāja kausa un titula iegūšanu, kā arī uzstāda jaunus rekordus. Ik gadu sacensības tiek veidotas aptuveni 15 dažādos posmos, un katrs no tiem tiek organizēts citā pasaules valstī. Čempionāta posmu organizēšanā iesaistītas valstis gan no Eiropas, Āzijas un Ziemeļamerikas, gan citām pasaules vietām.

Pirmais starptautiskais spēkavīru sporta čempionāts "Strongman Champions League" tika organizēts 2008. gadā. Zīmīgi, ka čempionāts tika atklāts tieši ar sacensību posmu Latvijā.

spekaviri plakats

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis