Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nedēļas nogalē norisināsies pirmais Baltijas čempionu kauss frisbijā telpās

BUCCi picture

Šīs nedēļas nogalē, 28.-29. martā, Salaspils sporta namā, Smilšu ielā 1, norisināsies pirmais Baltijas frisbija čempionu kauss telpās, kurā piedalīsies labākās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Šāda mēroga sacensības notiek pirmo reizi ar mērķi vienuviet pulcēt labākās Baltijas valstu komandas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa spēles. 28. martā tiks izspēlētas grupu spēles, savukārt 29. martā norisināsies spēles pa vietām. Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.

Kausa izcīņā piedalīsies arī šī brīža spēcīgākās Latvijas komandas: vīriešu grupā Salaspils WT un Ventspils FK, savukārt sieviešu grupā Salaspils FK un Moments. Turnīrā piedalīsies arī Lietuvas un Igaunijas čempionvienības. Divu dienu laikā ir sagaidāmas ļoti spraigas un intensīvas spēles, kuras būs interesanti vērot ne tikai klātienē, bet arī tiešraidē. Visas čempionāta spēles varēs vērot Latvijas Frisbija federācijas Youtube kanālā.

Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt šo pasākumu un klātienē vērot augstākās klases Baltijas telpu frisbiju! Kurš uzvarēs? Latvija, Lietuva vai Igaunija?

Sacensības organizē biedrība „Salaspils Frisbija klubs” sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju. Balvu fondu nodrošinās mūsu atbalstītāji: SIA “Fazer Latvija”; vitamīni.lv; fitnesaveikals.lv; Gfitness; un Lucky-grass.com.

Vairāk informācijas meklē čempionāta facebook vai twitter kontos.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis