Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nāc sportot Saulkalnē!

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salaspils novadā” ietvaros tiek rīkota sporta diena un orientēšanās novada iedzīvotājiem.

Pasākumu mērķis - izmantojot fiziskās aktivitātes novada iedzīvotājiem, tādējādi veicinot nabadzīgo un sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju iesaisti pasākumos.

FotoorientesanasSaulkalne2017

Orientēšanās pasākumā “Saulkalne kā uz delnas” piedalās komandas (nav noteikts dalībnieku skaits), kuru laikā dalībniekiem būs jāveic dažādi uzdevumi, kas saistīti ar prasmi orientēties un atrast foto bildēs uzņemtos objektus, kā arī plānot uzdevumu veikšanas secību!

Saulkalne2017

“Esi aktīvs!” sporta dienas ietvaros 16.septembrī notiks pasākums ““Saulkalne 2017” sporta, aktīvās atpūtas un lielo piedzīvojumu diena (visām vecuma kategorijām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”, kurā dalībnieki varēs savus spēkus izmēģināt dažādās atrakciju disciplīnās (piem., “Viltīgais celtnis”, “Ufo golfs”, “Līdzsvara tornis”, “Trāpīgā gumija” u.c.), pirms katras aktivitātes būs kopīga iesildīšanās!

Pasākumi notiek BEZ MAKSAS!

Nāc un pievienojies!

ESF logo

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis