Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mūsu handbolistes cīnās par iekļūšanu LČ pusfinālā

handbols

24.martā Latvijas sieviešu handbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē mūsu sporta skolas komanda uzvarēja esošās Latvijas čempiones - Stopiņu NHK ar rezultātu 28:27. Pēc nedēļas šīs pašas komandas tiksies vēlreiz atbildes ceturtdaļfināla spēlē un pāra uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā. Tāpēc šis mačs būs ļoti svarīgs.

Regulārajā čempionātā abas komandas bija tikušās trīsreiz un labāk bija klājies Stopiņu NHK, kas uzvarēja divos mačos no trijiem (31:23, 34:31, 23:30). Ņemot vērā, ka pirms trim nedēļām abu komandu spēle noslēdzās vien ar triju vārtu pārsvaru čempionēm, ceturtdaļfināls solīja spraigu cīņu.

Spēles ievadā salaspiliete Renāte Salmane ar diviem precīziem metieniem izvirzīja vadībā mājinieces - 2:0. Uzreiz pēc tam gan stopiņietes atbildēja ar trīs vārtu guvumiem, pārņemot vadību, kas tika saglabāta praktiski visa pirmā puslaika garumā. Lai gan salaspilietēm izdevās sadeldēt četru vārtu deficītu, puslaika izskaņā sekmīgāk nospēlēja tieši viešņas, pārtraukumā dodoties ar plus 3 - 16:13.

Čempionēm arī otrā puslaika sākumā izdevās nosargāt vadību, tiesa, salaspilietes nepadevās un vairākkārt pietuvojās līdz -1 rezultātam. Četrarpus minūtes līdz spēles beigām mūsu meitenes izmantoja vairākumu un komandas līdere Renāte Salmane vispirms panāca izlīdzinājumu, bet vēlāk arī pēc ilgāka laika izvirzīja Salaspili vadībā - 27:26. Vēlāk salaspilietes panāca +2, un, lai gan Stopiņu handbolistēm izdevās vienus vārtus atspēlēt, Jūlijas Šamrickas vadītā komanda uzvaru nosargāja - 28:27.

Salaspils handbolistes jutās ļoti pateicīgas par skaļu atbalstu mājas spēlē no savu skatītāju puses. Sporta nams tika piepildīts ar skaļām balsīm. Komanda cer uz tikpat lielu interesi no savu atbalstītāju puses arī otrajā ceturtdaļfinālā un aicina visus 31.marta vakarā plkst. 18:45 apciemot kaimiņu novada Ulbrokas sporta kompleksu „Valodzēs”, lai palīdzēt salaspilietēm šogad kvalificēties pusfinālam!

Salaspils SS - Stopiņu NHK 28:27 (13:16)

Salaspils SS vārtu guvējas: Salmane 9, Agarkova 8, Borisanova 3, Potapova 3/1, Umjarova 2, Kalva 2, Kozlova 1.