Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Mini handbolisti tiekas Ogrē

hb04091

13. martā Ogres novada sporta centrā tika aizvadīts kārtējais Latvijas Handbola federācijas (LHF) mini handbola posms, kurā piedalījās 384 dalībnieki. Meiteņu konkurencē bija 20 komandas, savukārt zēnu – 28. Salaspils sporta skola uz šīm sacensībām devās ar astoņām komandām, no kurām sešām izdevās iekļūt trijniekā.

2007. gadā dzimušo meiteņu grupā SalapsilsSS1 izcīnīja pirmo vietu, savukārt SS2 sacensības noslēdza ar 6.-7. vietu. Jaunāko meiteņu grupā (2009.gads)  salaspilietēm 1. un 3. vieta, bet 2008. gadā dzimušās sportistes kāpa uz pjedestāla 3. pakāpiena.

hb0409

Ar godalgoto pjedestālu sacensības vainagojās arī 2008. gadā un 2010. gadā dzimušajiem Salaspils puišiem.

LHF organizatori bija parūpējušies par medaļām visiem turnīra dalībniekiem. Savukārt Salaspils sporta skola apsveic savus audzēkņus ar 6 godalgotajām vietām un saka lielu paldies jauno handbolistu treneriem - Inalam Doguzovam, Nikam Remesam un Marijai Zaščerinskai!

Vairāk par sacensībām lasiet www.salaspilssportaskola.lv