Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mājinieki uzvar basketbolā, bet tautas bumbā paliek trešajā vietā

5 basketbols_tautas

22.janvārī Salaspils sporta namā norisinājās starpnovadu skolu sacensības basketbolā "Oranžā bumba" 2007.-2008.g.dz. zēniem un meitenēm, ko organizēja sporta skola. Šogad meiteņu konkurencē startēja trīs komandas, bet zēniem piedalījās sešu skolu komandas. Meiteņu konkurencē uzvarēja jelgavnieces, aiz sevis atstājot Jaunpils un Ķekavas sportistes. Savukārt zēnu grupā triumfēja mājinieki salaspilieši, otrajā vietā- Bauska, bet trešajā- Iecava. Jābilst, ka mūsu puiši visas spēlēs bija galvastiesu pārāki par saviem konkurentiem cīņā par ceļazīmi uz reģionālajām skolu sacensībām.

Savukārt 28.janvārī sporta namā notika vēl vienas starpnovadu skolu sacensības, šoreiz - tautas bumbā. Sacīkstēs startēja 19 komandas- 9 zēniem un 10 meitenēm. Visi dalībnieki cīnījās par iespēju kvalificēties Zemgales reģiona skolu sacensībām. Tiesības startēt ieguva tikai divas labākās komandas, un šoreiz abas mūsu komandas palika trešajā vietā.

Vairāk par sacensībām šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis