Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mājās izcīnītas otrās vietas

29. un 30.septembrī sporta namā norisinājās starptautisks handbola turnīrs jaunietēm "SALASPILS KAUSS 2018". Šogad turnīrs tika organizēts nu jau 17.reizi pēc kārtas un tajā startēja 2007. un 2009.g.dz. meitenes. Kopumā par uzvarām sacentās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Vecāko meiteņu grupā startēja 8 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. A apakšgrupā piedalījās Salaspils SS 1, Klaipēda, “Reval Sport/M” un “Reval Sport/A” (ārpus konkurences). B apakšgrupā spēlēja Salaspils SS 2, Tauraģe, “Reval Sport/S” un “Reval Sport/E”.
Salaspils SS pirmā komanda sestdien izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs, savukārt mūsu otrā komanda visas trīs reizes kapitulēja. Otrās dienas pusfināliem kvalificējās katras apakšgrupas divas stiprākās komandas- no A grupas Salaspils SS 1 un “Reval Sport/M”, bet no B grupas - Tauraģe un “Reval Sport/S”.
Pirmajā pusfinālā savu līdera statusu apliecināja Tauraģe, kas ar 35:12 pieveica “Reval Sport/M”. Savukārt otrajā pusfinālā par prieku visiem skatītājiem, lielākoties bērnu vecākiem, uzvaru ar +1 izrāva Salaspils SS 1, apspēlējot “Reval Sport/S”. Zelta finālā salaspilietēm pēc ļoti saspringta pusfināla pietrūka spēka pacīnīties ar lietuvietēm no Tauraģes – bezierunu zaudējums ar 3:20. Tomēr skumt nav pamata, jo izcīnītas sudraba medaļas. Spēlēs par 5.-8.vietu Salaspils SS 2 piekāpās abās spēlēs, ierindojoties septītajā vietā.

Jaunāko meiteņu vecuma kategorijā startēja četras komandas: Salaspils SS 1, Salaspils SS 2 un igauņu “Padise” un “Reval Sport/S”.  Pirmajā dienā komandas aizvadīja apļa turnīru. Salaspils SS 1 izcīnīja divas uzvaras, bet vienu reizi piekāpās. Savukārt Salaspils SS 2 visās spēlēs atzina pretinieču pārākumu.

Otrajā dienā norisinājās pusfināli un fināli. Pirmajā pusfinālā uzvara “Reval Sport/S” pār Salaspils SS 2 ar 10:0, savukārt otrajā pusfinālā Salaspils SS 1 uzvara pār “Padise”.
Spēlē par zeltu savu favorītu statusu arī svētdien apliecināja “Reval Sport/S” komanda.

Salaspils sporta skolas komandās par labākajām spēlētājām atzītas: Viktorija Terehova, Margarita Duceva, Dana Mihailova, Emīlija Šakale, Evelīna Zvaigzne, Estere Gailīte, Elza Fogele un Adriāna Jansone (treneri - Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

Turnīra organizatori pateicas visiem dalībniekiem, treneriem, tiesnešiem, vecākiem, palīgiem, Salaspils sporta nama darbiniekiem, Salaspils novada pašvaldībai un sporta skolai par finansiālo atbalstu organizēšanā un "Virza" par sarūpētajām balvām labākajām spēlētājām.

Jūlija Šamricka, Salaspils sporta skola

Fotogalerija 

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis